Jump to content
Българският форум за музиканти

Тема за размисъл


Fenix

Recommended Posts

Аре форумци, китаристчета (и китаристки)! Ето ви една китарка, малко за размисъл. Специално може да се загледате в 4те ключа на китарта отдолу. :rolleyes:

 

 

1879_xl.jpg

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе и аз от известно време се чудя защо аджеба са тия задни ключове :think: Ето тук друг пример:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=913&st=105

 

За конкретния случай какво да кажа - голяма красота /особено тоя Crimson swirl направо ми стопля сърцето :inlove: /...но аз лично не виждам как ще се свири на това чудо /обърнатия гриф става дума/...освен да си я обръщаш като ти омръзне от едната страна :D:D

 

Да живее CUSTOM SHOP! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Michael Angelo - той е спеца по тия китарки

свири се легато едновременно на 2 та грифа

само за ултра манияци :rolleyes: ninja китаристи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и задните ключове най вероятно са нещо кото Ди дропа на Ван Хален

да можеш да си настройваш втория гриф на различни отворени акорди - на него ритъм - а на другия сола

но може и да греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, прав си...верно са 10 май... :wow:

абе на който са му я направили - да му е честита и със здраве да си врътка всичките ключове :rolleyes:

Пък ние тук ще продължаваме да се кьорим в снимката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефте виждам китара с 10 струни. 4-те ключа са за някакви дублиращи струни, ама... :wall:

Абе и ние с АХЕ се дзверихме доста преди да я постна тука. Ако се загледате ще видите че въпросните четири струни влизат в главата на грифа, точно както другите (обратните) влизат в тялото. През едни дупчици. пред ключовете! :rolleyes: миниатюрни, четирки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да направят едната глава с 6 а другата с 10 ключа са сложили четерите допълнителни отзад. Само, не знам къде се захващат тия струни...на главата ли кво ли :think: също и от къде на къде само първите четири струни да са двойни

Представете си т'ва чудо да беше с флйт-роуз! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да направят едната глава с 6 а другата с 10 ключа са сложили четерите допълнителни отзад. Само, не знам къде се захващат тия струни...на главата ли кво ли :think: също и от къде на къде само първите четири струни да са двойни

Представете си т'ва чудо да беше с флйт-роуз! :rolleyes:

Струните са neck-through. Те са си накрая с топчета и си се задържат топчетата отдолу на главата точно както другите 6 се задържат отдолу на тялото.

Горната е с флойд :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.