Jump to content
Българският форум за музиканти

Tokay-ihto


Recommended Posts

1)nickname: Tokay-Ihto

2)Възраст: 19

3)Образование:12 клас в МГ Ямбол (демек основно)

4)Вашият инструмент/и:една акустична китара Кремона 20 годишна някъде и една електрическа Apollo (някой ако може да ми каже нещо за тази марка :blink: ще се радвам) на срато я взех

5)Предпочитан музикален стил: Метал, като цяло всякакъв без нео и death

6)Вашият вдъхновител: не мога да кажа точно B), общо взето Metallica ме надъхаха май да започна да свиря

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Имам съвсем основни знания по музикална теория, колкото като видя ноти да знам как трябва да се свирят, което не значи, че ще мога да ги свиря, но иначе имам няколко идеики, които сигурно са пълни глупости :P

8)Странични интереси: То май музиката ми се явява страничен интерес, иначе обичам да гледам филми, занимавам се и с web дизайн ама и там се уча

9)В кратце(или с две думи за вас самите: Свиря от околоо 3 години, в началото на акустична от 5 месеца на електрическа китара. Има много работи дето не са ми ясни и още толкова сигурно дето си мисля че са ми ясни, а не са :D. Ама много се радвам, че намерих този форум и се надявам да помагате :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Ние винаги помагаме. :P

Понякога помагаме да се дообърка човек,но все нещо вършим - не стоим бездейни и безИдейни B)

 

:blink: Добре си ни дошъл и дано сме ти полезни всеки с по нещо!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога помагаме да се дообърка човек

Аз най-често това правя, така че не ми обръщай внимание :blink:

 

и добре дошъл!

 

:hello:

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и една електрическа Apollo (някой ако може да ми каже нещо за тази марка :D ще се радвам) на срато я взех

Xexe! Добре дошъл!

 

ама верно на срато ли взе китарката-остава да е и кафява.... :P:D:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и една електрическа Apollo (някой ако може да ми каже нещо за тази марка :D ще се радвам) на срато я взех

Xexe! Добре дошъл!

 

ама верно на срато ли взе китарката-остава да е и кафява.... :P:D:rolleyes:

Миии не е кафявва, като изключим малко ръжда по болчетата (и мъъъничко по адапторите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано китарата ти бъде тъй точна и бърза като стрелата ти убиецо на вълци, стрелецо по бизони, ловецо на мечки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано китарата ти бъде тъй точна и бърза като стрелата ти убиецо на вълци, стрелецо по бизони, ловецо на мечки :beer:

Ееее, това е пожелание! :bravo: Ха дано го стигне! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано китарата ти бъде тъй точна и бърза като стрелата ти убиецо на вълци, стрелецо по бизони, ловецо на мечки :)

:bravo::D:):D

Благодаря!!! Това май е най-якото пожелание което съм получавал във връзка с китарата ми :D

 

Ама кога ще взема да се науча да пиша, както трябва?!?! Че и да чета?!? Чак сега се усетих че съм писал "на срато" вместо "на старо". :green: :)

:killyou: :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.