Jump to content
Българският форум за музиканти

Относно обявите


Recommended Posts

Предлагам шаблоните за пускане на обяви за покупко-продажба, както и тези за търсене на музиканти да станат задължителни!

Който чете редовно тези теми знае защо.

 

Май това трябваше да е анкета, но и така, смятам, ще бъде достатъчно ясно :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост, както го говорихме при първата тема за тези шаблони просто това няма как да се направи. Задължението да се ползва нещо такова не може да се въведе в този форум, просто поради причината, че това ще доведе до ужасно много работа за модераторите и превръщането им в пъдари.

И аз бих искал да стане задължително, защото ще стане много подреденичко в този раздел, но за жалост май няма да го бъде. Почти не гледам теми, които са без какъвто и да е порядък, което ми пести нервите, защото да си призная това много ме напряга(има регламентирани правила все пак!)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължението да се ползва нещо такова не може да се въведе в този форум, просто поради причината, че това ще доведе до ужасно много работа за модераторите и превръщането им в пъдари.
Ей, май си прав - не бях помислил за това :think:

 

Но все пак е неприятно когато някой иска нещо и чак след десетия въпрос на съфорумец, се разбира какво, а след още толкова, евентуално и как... Да не говорим за случаите когато някой предлага нещо, но щял да каже какво само на попиталите го ;), може би B)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.