Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето мнение за една китара?!


Recommended Posts

Здравейте!

 

Ето снимка, вижте http://www.img-share.eu/image_view/Bez-ime_jpgNdaELcs.jpg.html

Китарата е нова, с една година гаранция, от интернет от някакъв Софийски музикален магазин е.

Марката е кариер. Приоритет при избора е цената. + това е от интернет (не знам дали е опасно да се пазарува през нета особено китара).

 

Не знам, но аз мисля, че за тия пари значи не е кой знае какво. но нямам повече, пък ми трябва някакъв подобен комплект.

 

Моля, кажете какво мислите.

 Благодаря на всички за помощта! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да си купиш обувки за 5-10 лева.

Пълен китайки боклук изкарват до месец и са за хора, които са на ръба на оцеляването.

На пазара има обувки и за 40, 50, 60 лева, изкарват по сезон-два.

Има и за над 100, евентуално може да караш с тях и години.

Примера за обувките е, за да ти стане нагледно ясно.

Ако имаш търпение и възможност посъбери още пари и помисли за купуване на китара втора ръка

от базара или олх, ако имаш приятел за консултант или просто гледай рейтинг на продавачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Зависи, аз карам от години с кецове за по под десет кинта, изкарват ми по сезон, като при сухо време се мотая само с тях. Конвърските за по 150 се късат за два-три. Ако извадиш късмет.

 

Посветеният, вземай смело какво ти видят очите, и се учи. Иначе има и една много пространна тема, която е ама най-отгоре в раздела, там Върбанов си е счупил пръстите да пише, пише, пише, ако имаше и кой да чете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.