Jump to content
Българският форум за музиканти

школа/самоучител


Recommended Posts

някой знае ли хубава школа (хубава = обяснено като за идиоти :D ) за пиано - може онлайн да е, може книжка да е - само кажете къде я има :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В туис-а имаше разни видео уроци, които бяха за абсолютно начинаещи... Виж там, нещо може и да ти свърши работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руската школа,продават я във всяка една музикална книжарница. Хубавото е,че при нея нещата отначало са супер лесни със пстепено усложняване.Накрая има всички гами,с арпежи и акорди,много е готина школата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руската школа съм я купувала отново заради хлапето. Струва 10 лв. Хартията за пре-изданието й не е много хубава за разлика от немската школа Баер която също се преиздава /14 лв./

 

За руската мога да кажа че в края на раздела има няколко реда за всяка пиеса методически указания. В приложението накрая са гамите и арпежите също с предварителни указания за свирене /ако разбира се това може да компенсира живото обучение където учителят хваща грешките на момента/.

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В туис-а имаше разни видео уроци, които бяха за абсолютно начинаещи... Виж там, нещо може и да ти свърши работа...

Как е точният линк за видео-уроци? Може ли да го цитираш? ;)

Любопитно ще е да видим какво е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ;) ще потърся тази школа тук-таме... ама за уроци по пиано няма нито време, нито пари ;)

Редактирано от npace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, :) ще потърся тази школа тук-таме... ама за уроци по пиано няма нито време, нито пари :)

Хм, за пари за уроци не съм споменавала пък и не давам.

Аз също не вярвам, че парите и времето могат да направят обучението по-успешно. Опитах се да кажа че ще имаш нужда от човек, който да вижда какви и къде са ти грешките и да си ги обсъждате. :)

 

 

Де да знам дали по форумите пък не пишат вярващите във възможностите на дистанционното обучение...

П.С. дай моля те линк за видеоклиповете ако си ги намерил! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ако някой слууучайно има някакви урочета, школи за съвсем начинаещи на .пдф примерно или на друг формат файл, ще бъда много благодарен да ги сподели с мен! Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Пич, аз имам няколко еКниги на компютъра, пиши ми някви кординати да ти ги пратя.

 

 

Здравейте,

може ли да ми изпратиш въпросните еКниги на galq_pet@abv.bg.

:thumbs_up:

Редактирано от Galia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много читав самоучител на VOYETRA,казва се TEACH ME PIANO DELUXE.Свалете го отнякъде,пък аз после ще ви пращам сериала,ако го няма.Имайте предвид,че е около 600Mb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...

zdr na vsi4ki.nqkoi znae li ot kade moga da ponau4a ne6ti4ko?skoro si kupih klavir i se opitvam da svirq,no neznam absuliutno ni6to za muzikata taka 4e ako nqkoi moje da pomogne.......

 

JUGO_86@ABV.BG

 

predvaritelno blagodarq :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.