Jump to content
Българският форум за музиканти

най-забавното интервю


ronia

Recommended Posts

Свързано с музика, разбира се.

 

Вариант 1: Вече сте давали такова и можете да го цитирате за забление на останалите. Е?

 

Вариант 2: Предстои ви интервю и знаете въпросите. Какви ще бъдат отговорите?

 

Вариант 3: Не ви предстои никакво интервю, но си мечтаете да ви зададат точно определени въпроси, защото имате страхотни отговори. Е?

 

Давайте да се позабавляваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 3: Не ви предстои никакво интервю, но си мечтаете да ви зададат точно определени въпроси, защото имате страхотни отговори. Е?

Ще ми се да ми зададат баналния въпрос за бъдещие творчески планове и аз (започвайки пак така банално) да отговоря :"Ами откакто се помня все пея, бъдещите ми творчески планове са да взема да се науча..."

 

А иначе преди време имаше едни забавни интервюта, само че не ми ги взимаха на мен, а аз ги взимах. За жалост от ТВ7 не щат да ги дадат, но който ме е гледал (ох, какъв срам) ще се сети и ще се хили много:) И аз съм от СДС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно:

- Какво искате да кажете с вашите песни.

Избухва взрив от ругатни:

- Ми да си слушал 'е аланкоолу. На български е! да ти е.. цялата фамилия, мое ли да си толкоз прост, кой ти плаща 'е малоумник, нали зат'ва си тука!

 

 

Обожавам репортери :D

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ми спомням си, преди години, бяхме записвали едно парче, но аз загубих диска и когато, на следващия ден, отидохме в радиото, и водещият пита какво мислим за това как е станал записа и т.н., аз отговорих, че не знам, защото не съм го чувал и се надявам това да стане сега ;) (всъщност китаристът носеше друг диск ;) ).

Смятам, че това беше добра реклама на предаването във въпросното радио :godbless:

 

П.П.:

Записът беше станал добре!

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то има забавни водещи:unsure:те правят интервютата смешни според мен.

 

няма да давам конкретни примери да не обидя някого<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Най-забавно нещо... малко по-различен е случая. Цялата група ТОРНАДО бяхме в КОНКУРЕНТ и Емо /Анчев/ беше в някаква кабелна телевизия и даваше интервю по повод излизащия албум "Бягство от Рая", и ходенето ни в Германия /което той си съчини/.

 

Та той разпалено обясняваше колко е добър този албум, как бъдещето е пред групата, и Радо нашият барабанист се обади като зрител и зададе следния въпрос:

 

"Искам да попитам Емил Анчев, като види че не става нищо от тая група с какъв бизнес смята да се захване, смята ли да продължи със сергиите за домати на пазара?"

 

После ни се сърдеше... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.