Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми Пиезо за електроника на акустична китара


Recommended Posts

Здравейте,много ще се радвам ако някой успее да ми помогне.Някак си ми се развали електрониката на акустичната китара и след като я дадох на "сервиз" се оказа,че пиезото е за смяна-казаха че ще го поръчат,ама вече 1 месец го чакам.Проверих във всички магазини,които знам в София,и никъде не могат да ми помогнат.Ще съм ви много благодарен,ако можете да ми дадете някакъв съвет или да ме насочите нанякъде.Моделът на китарата е Ibanez AEL30SE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това едва ли ще го намериш по магазини за електроника...

Потърси лютиери или в сервиза на Динакорд евентуално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angel, за наше общо голямо съжаление в днешно време "сервизите" очевидно обичат само да сменят нови части, а когато ги нямат в наличност - се чака с месеци... Малко са тези, на които би им хрумнало, че пиезото може и да се поправи, а не само да се смени. Още по-малко са онези, които не само знаят как да го направят, ами и да седнат да си губят времето с такива неща...

Поставям под въпрос мнението на "сервиза" че пиезото е за смяна, защото при нас са минавали (и продължават!) много инструменти с подобна квалификация (включително и от фирмени сервизи, вдигнали ръце от тях), които се оказват поправими, само някой дето трябва да го свърши.

За съжаление се намираме в Русе и вероятно изпращането на китарата (за преглед и евентуална помощ) ще представлява проблем.

 

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.