Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко ни струват барабаните до сега?


Recommended Posts

Във форума на Тама има такава интересна тема. Реших и аз да я пусна тук да видим какви са движенията.

 

аз за момента съм на 3034.5 леви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами моите в момента са към... 1500 лв. Не си пазя всички касови бележки, затова цената е приблизителна.

Редактирано от jeleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама аз като се опитам да сметна колко комплекта барабани съм изпил по кръчмите и лошо ми става... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега само за кожи,педали,стойки и чинели сам издухал около 1800 кинта (като в момента подготвям да похарча още около 900):bravo: А най-смешното е че си купих Аматито за 300 лева :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спасе ти си ИЗРОД, тая тема води до депресия и пореждевременно отказване от барабаните, ще се пропия ако тръгна да смятам цифри :D

 

нека кажем че и аз съм на подобен на твоя хал че наистина ако сметна точно ша умра

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бая се чудех дали да дам и мойто мнение , ама ето !

Барабани YAMAHA-BEARCH CUSTOM , TAMA-ROK STAR DX , чинели ZILDJIAN-K- 14, 20, 17,18,15,10,8инча кардан, стойки и т.н, както и микрофони -прави някъде около 15 000лв . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво прецакани, направо сме преебани. да не говорим за вечното докупуванена части, подменяне и т.н.

Не че една добра китара е много евтина де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5000лв. по прости изчисления.(това е само за Ямахата,иначе за старите барабани не смятам.)За всяко свирене от вкъщи си вадиш една пачка от 5000лв. под формата на барабани.

Подробности:Барабани Stage Custom:1200лв.,DW 5000 double pedal:800лв.,чинелите са ми излязли към 1750 лв. (това са само наличните,не броя счупените няколко пейста),Столче-250,Допълнително за стойки съм дал към 500 лв.Сега чакам облегалка и рамена за още 300 и като сложиш ,че за кожи и палки съм дал към 500лв. в близките две/три години ми става лошо.

;) А певците си купуват един СМ58 и са оправени от всякъде :) :killyou:

П.П.Не съжалявам за всеки един лев похарчен по тези мои бебчета. ;)

П.П.Да и за това ходя с дънки от 20лв. на една година :)

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... През годините... ;) Няколко комплекта... Палки, чинели, педали, кожи, стойки, много... 'Бе много... Много... Само чинелите ми в момента са около 3600 лева... През дългия си живот, по сегашни цени - над 20 бона. Ама... К'во от това? ;) Нали беше И Е рок!!! Да бъде!!!!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.