Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте! Преди време, благодарение на колега от форума се сдобих с една "главица", за която обаче нямах кабинет. Преди това винаги съм ползвал комбо-усилвател. Та наложи се, посред зима да се запрятам...

Предварително искам да се извиня, че ще спестя от снимков материал, но не смятам да демонстрирам работния процес. Има достатъчно теми във форума кое - как става. Ще спомена, че материала е тополов шперплат /вероятно китайски/, облицовката - изкуствена кожа. Говорителчето - тоже китайче! Някаква имитация на "Celestion", но трябва с ръка на сърцето да кажа, че върши идеална работа. Така ще е докато се сдобия с нещо истинско - въпрос на време! Ето го и кабинета:

 

032581275.jpg?r=0

 

032581276.jpg?r=0

 

032581277.jpg?r=0

 

Щеше ми се да е в същия цвят, като главата, но за сега съм се отказал от тази мечта... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепно!

Прецизно и пипнато, както се казва ашколсун!

Размерите откъде са прихванати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Размерите не са прецизирани. Ползвах за база габарита на главата, както и някои видео материали от нета. Признавам, че заложих общо взето на визията, но пък самия резултат наистина не е лош. Още повече, че предназначението е единствено и само домашна употреба от непрофесионалист. Събирам "смелост" да се пусна в "джем" раздела, където и ще демонстрерам звука :blush: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless:  Супер е станало, скоро и аз ще се разпиша с подобни теми.
Само една критика: не е трябвало да го слагаш това "Marshall".
Все пак си го правил ти, трябвало е да си измислиш собствено лого и нещо такова. 
По този начин кабинета е 'менте', като по този начин омаловажаваш труда и персоналността на изделието.
НО отново БРАВО за изработката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грила е текстил, който дълго търсих по магазини за платове. Исках да има релеф и известна разтегливост.Отделно трябва и да пропуска звука - да е сравнително "рехав", затова пообиколих тук-там докато си харесам нещо.

 

^Както споменах, освен другото съм преследвал целенасочено визия. При различни обстоятелства /финансови/ бих стигнал и по-далеч - грил, толекс, колелца, дръжки и т.н. щяха да са "Маршалски", но за сега е това. Все пак приемам критиката и благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.