Jump to content
Българският форум за музиканти

Атенюатори под наем


hafte

Recommended Posts

Привет :)

 

Кой иска да изкара малко пари?

Търся да наема два атенюатора за концерт на 25.01.2014 г.

Става въпрос за един ден - за София. Трябва ми да са подходящи за 100 W лампови усилватели.

 

Не можах да намеря тема за отдаване под наем на оборудване, и затова пиша тук, съжалявам!

 

 

Ако има навити, да ми пишат на ЛС, с предложение за цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, благодаря! :blush:

Единия трябва да е за 8 ома, а другия - за 16 ома

Аз ще трябва да си купя така или иначе, ама.... не знам кога ще е. Пък и сега ми трябват два броя, да го е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се ще да съм негативен, но вероятния успех при търсене на тези устройства, особено в посочената комбинация никак не го виждам.

Пожелавам успех, все пак.

 

NB.

Рангът ти (ослушващ се) не позволява да пращаш и получаваш лични съобщения. Намери друг начин за комуникация.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм... от шест години си пращам и получавам лични съобщения преспокойно... освен ако това с ранга не е нещо ново, разбира се.

Впрочем, сега ще проверя, ще пиша на G. Varbanov

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атенюатор на 8 ома за един 40 W -тов Hot Rod Deluxe ме интересува и мен, но не мога да се свържа с теб на лични.  Естествено нямам намерение да изпреварвам предходния потребител, в случай, че реши да го купи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна: Господин Parni_Valjak ги произвежда. Аз съм с първия от подписа му. Съветвам ви да вземете директно от него. Цените и качеството са добри. Аз за съжаление не взех от него, защото бързах и предположих, че няма да има време да ми направи. Попитайте го. :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.