Jump to content
Българският форум за музиканти

Яко жицария


philphil

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

опа, здрасти - виждам че си нов - затова погледни правилата и пиши на кирилица :headbang:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет да ти е :godbless: Само, за да придобием представа за теб, дай малко повече инфо :godbless: Всеки от нас се е червил пред хората тук да си каже какво е :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай малко по подробно ... там си има нещица които не е зле да полълниш се пак да знаем с кого си имаме работа :metalist::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да уе ,от снимките се разбира.......от снимките мое да видите само как изглеждам, друго нищо..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С теб май трудно се комуникира... Както и да е :greenball: Тук просто ни е интересно да видим какви са новофорумците. Снимките ти... от тях извод няма да си правя, аз лично, просто ме марзи да ги гледам... по-скоро си го правя от написаното :godbless: Прегледах ти всичките коментари и мисля, че си пуснал една темичка за събиране на група. Там си дал бая инфо :metalist: Просто сега ме марзи да копи/пействам :metalist: Успех, човече!

 

П.П. Само един съвет от мен :D Повечето тук не обичат обръщението Уе... :D Давай смело, но със смислени въпроси, иначе си надъхан!

 

Наздраве,

Виктор

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кво уе ,за ко не обичате тва обръщение........кажете само така да знам, за обща култура..

;)

иначе ,яко ЖИЦИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам ама с тебе май малко по трудно се комуникира ... нищо ли4но просто отбелязвам ... by the way на колко си години младежо ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото защо разграни4аваш си4ки на 'мом4ета и хора' ? за4етох някои от мненията ти и ми направи впе4атление ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.