Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica на Антрактида


TONY

Recommended Posts

Рок историята всеки я знае, но кой как е чете, е въпроса.

Рокенрола е вид блус. От Чък Бери до най бесните метъли всичко е рок енд рол.

През годините рок музиката се развива, попива всякакви влияния и се слагат най различни етикети.

Има ли го духът на рокенрола в Металика - йе, и са повече рок енрол от доста други.

Кефят се на това, което правят, пионери са в много неща, като и грешките по време на свирене, пак са част от рокерола.

Ако някой не го разбира, как да му го обясним, пък и има ли смисъл.

 

Понеже вече насъбрах годинки, мога да кажа така -

има неща, които съм харесвал и пак харесвам,

неща, които не харесвам и не съм харесвал

обаче има и неща, които не съм харесвал, но  в последствие харесал (разбрал)

и неща които съм харесвал, но вече не - примерно защото съм "пораснал").

Споделям го, за да кажа на тези с крайни мнения, да приемат по-леко нещата.

Пожелавам Ви коледно настроение

и кой, както му е приятно да си го постигне.

 

Вчера даваха по ВТК, Бийтълс -аз лично виждам голяма прилика между концерта на покрива и този на Антарктида.

За да се случи този концерт, Металика са имали ресурса,желанието и куража да го направят.

Ми евалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001: Икарус, извинявай, ако съм те засегнал, но това не беше ирония, а сарказъм. Харесвам хора с такова чувство за хумор, просто на такива шеги по-лесно се връзвам. Аз разбрах, че си правиш майтап едва след поста на Седма Струна, който просто ме изпревари с 10 секунди. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Абе дали могат да свирят или не могат няма защо да ви бърка след като са били най-великите за доста време както и още за много хора са.

Това че са направили концерт в Антарктида не знам също какво ви бърка след като хората там сигурно никога не са си представяли че може да дойде някоя тяхна любима група (примерно) че да им направи и концерт.

Всичкото дето го говорите тука звучи като завист на не успели музиканти. Като не ви харесват не ги слушайте и кажете не им харесвам музиката не че не могат да свирят и че правили грешки на минусови температури в Антарктида с минимално облекло за да могат да свирят удобно, защото ако наистина не можеха да свирят нямаше да са били там където са били и там където са сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.