Jump to content
Българският форум за музиканти

Реставрация


zazo

Recommended Posts

абе кви са тия неща хиляда пъти да се минава със боя бе хора.просто отиваш в първия магазин за бои и лакове и сичките му бояджииски пособия и казваш да ти направят боя с голяма покривност.съответно тя се прави на компютар с боята си вървят и втвърдител и кит.после караш си барабаните при някои бояджия и му казваш къкво изкаш.от там на татък тои си знае работата.мога да кажа от опит че тва е наи ефикасния начин.поради простата пречина че с помуща на пистолет се пръска на мъгла и така се запълва сяка една част от дадения барабан и пр.тва да си правиш свободни съченения заеби тоя филм.аз лично се занимавам със такива неща боядисване и трябва да ти кажа че повечето от казаните неща са фушня.поради простата пречина че можеби незнаеш че боята има начин на разреждане и тн сяквите му касури не си мисли че хващаш и боядисваш преди тва търкаш кат серсем :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ок, ма аз по желание на съдбата съм професионален автобояджия!:D Нали се сети, 4е разбирам за какво се говори относно боята???:D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:lol: не исках да пиша втори пост, ма мноо глупости са казани-пистолета-мъглата-запълва............стига бе, ясно е 4е тука само аз ползвам такива инструменти!!!:):D:D:D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно е от това че не разбираш нищо.ако боядисваш с четка ок разбирам те .няма проблем.защото ако малко разбираш от боядисване .........уфффф кво да ти разправям заеби прави квото знаеш.ти си профисионалист в сяко едно отношение :D

 

....пусни после някоя друго снимка да видим кво си направил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.