Jump to content
Българският форум за музиканти

Eli_666


eli_666

Recommended Posts

Добре дошла!Хеви метъл  ;) И да си гледаш младините и кариерата,че аз съм на 17 и вече ми се повръща.Искам пак подготвителен,ама не може.А щом си учиш в НМУ ти препоръчвам бягай живей,вместо да циклиш в този старчески форум.:PА за хека ;) Аз от година и нещо не съм хващал такова чудо,а преди всеки ден.;)

П.П.Абе звуча като бабичка,ама нещо ми е мъчно за веселите безгрижни 14 ненавършени години :P

 

 

ами че кво му е старческото ... просто е с маааааалко по-възрастни хора от мен (ха-ха) а и тва да не мислиш че ми пречи. хъм ... а защо не почнеш пак да хекаш ? не може да нямаш свободно време все пак ... а и ако съдя по начина ти на изказване мн ме съмнява да си си изгубил желанието за тази "наркоманска" игра както я наричат голяма част от обществото по необясними за мен причини. :D

само ще те предупредя че когато не играеш дълго, нивото ти няма да и по-различно от това на тепърва учащите се ... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има надежда... :P

Хубаво е, че хора като теб Ели (тийнейджъри), се регистрират в този форум и желаят да научат нещо! Поздрави :hello:

 

П.П. Вече научи ли 4-те групи симетрични тризвучни и четиризвучни акорди на пианото? Или е много рано!? :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво по-точно имаш предвит дали съм ги научила вече на пияното :P те се учат по солфеж ... а и не виждам нищо трудно в това да свириш акорди на пианото ... все пак се занимавам вече 9-та година ;)

е,още нямаме хармония ама ... голяма работа. ще дойде времето в което ще ми се повръща от нея както от повечето часове в даскало ... или по-скоро от даскалиците които преподават (повръщаща емот иконка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами че кво му е старческото ... просто е с маааааалко по-възрастни хора от мен (ха-ха) а и тва да не мислиш че ми пречи. хъм ... а защо не почнеш пак да хекаш ? не може да нямаш свободно време все пак ... а и ако съдя по начина ти на изказване мн ме съмнява да си си изгубил желанието за тази "наркоманска" игра както я наричат голяма част от обществото по необясними за мен причини. :happy:

само ще те предупредя че когато не играеш дълго, нивото ти няма да и по-различно от това на тепърва учащите се ... :singer:

или по-скоро от даскалиците които преподават (повръщаща емот иконка)

Абе не остава време и нещо на последък вместо хек цъкаме телефонни разговори или се правиме на уеб дизайнери или на мениджери или на художници.(става въпрос,че сами се издаваме,сами си ъпдейтваме сайте,сами се разнасяме по радиа,телевизии,сами си правиме обложки и не остава много свободно време,освен да пийнем по кафе и за някоя и друга репетиция :P )

П.П.повръщащия емот икон ме размаза :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хекането е да разцъкваш хек... А защо я наричат наркоманска... защото по-старото поколение не може да приеме че има хора който се обличат лежерно и не друсат и съответно се занимават с нещо развличащо ... За тях трябва да се занимаваш със сериозни неща икономика фиология и тем подобни .... /повръщащ имоушанаикон/ :singer:

Редактирано от saiman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това хубаво, а какво е хек? :greenball:

 

Колкото до "старото поколение", няма да коментирам. Ще порастнете и ще погледнете на света с други очи :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това хубаво, а какво е хек? :greenball:

Хек е плетено топче пълно с ориз или малки шайбички,ако е оригинален,което се подава(с крак) между играещите без да пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
може и с леща да го пълниш :)

веднъж толкова ми се играеше че го напълних с слънчогледови семки и си го заших насред улицата :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.Абе звуча като бабичка,ама нещо ми е мъчно за веселите безгрижни 14 ненавършени години :headbang:

Пич, ти изби всичко живо с това изказване и седемнайсетте ти години...

Какво ще правиш когато станеш на 30 примерно... Донт лори, би хепи!

 

П.П. Привет на новодошлата членка : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.