Jump to content
Българският форум за музиканти

Marshall JCM800 1WATT


Somebody

Recommended Posts

...Бих добавил и снимка, но... не ми се получава :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=uC5Li_PKdAs

Редактирано от Somebody
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лесно се качва снимка. 

На 11-та позиция отляво надясно в долната флаша (лента) намираща се в горната част на полето за отговор има иконка за изображение.

Когато се щракне върху нея с левия бутон на мишката изкача прозорец, в който трябва да се напише адреса на изображението, което ще се "монтира" в отговора. Преди това показалеца на екрана трябва да е позициониран там , където ще се монтира изображението.

Този адрес може да е на изображение от нета или от сървър за изображения. Директно няма начин да се мушне изображение във форума, поради ред причини.

Ако ще се копира изображение от нета, просто се копира адреса и се поставя в изкочилия прозорец. 

Ако изображението е от персонален компютър, трябва да се качи на сървър , където да стои физически изображението. Има много сървъри и с различни възможности .

Един много удобен сървър за целта е imgur.com .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Somebody, имам усилвателя и го ползвам. Само че на толкова лаконичен въпрос мога да ти дам и толкова лаконичен отговор. Ако нещо конкретно те интересува... питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?!

Защо да "бръжди"?

Не разбрах, свирил си на него и ти "бръжди"? Ако е така, защо търсиш второ мнение?

Ако не си свирил на него... как го научи това за "бръжденето"?

:)

 

Усилвателя е много добър, не "бръжди" а грачи, трещи и реве на 10.Както подобава на Маршал, макар и малък.

Но на 10 не може да се усили в малко помещение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че съм свирил на него.

Устройва ме 1-ия ват - за свирене у дома е идеален.

Но този усилвател непрекъснато бръжди, дори без гейн...

 

Дефект? Или?

Май е дефект....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В youtube също бръжди... и дори с това е известен...като чета...

Доколкото за бройката... не, не вярвам, на всчики клипове си е все еднакъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм чел, нито гледал Youtube, просто посвирих и го купих. И ми харесва.

Съжалявам че не мога да съм негативен, но ти не ми обръщай внимание :)

Търси си друг усилвател при това положение.

 

Апропо, като се замисля, гейна му е доста. Ако някоя умна глава е сложила силен бустер или друг изкривител отпред, да, ще има брум.

 

Това е Маршал. Тоест - бодеш китара и свириш, всичко друго е от лукаваго, ако ме разбираш.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали го има в "Икономов" те са официални представители за БГ, пробвай го и сам реши. Мнения много и различни, дори някой да го притежава и да му харесва, или да не му харесва не е обективно мнение спрямо това какво ти харесваш, или не харесваш.  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, като се замисля, това ще да е гейна. Просто е много силен, а и когато се включи процесор става по-сложно, защото той внася допълнително усилване.

Иначе - Маршалчето си е пушка, а качеството перфектно, особено за в къщи. През повечето време го държа на 0,1 ват и пак дъни яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така кажи де ;) купил си го и се притесняваш дали не си се минал :)

Просто не закачай отпред процесор (пази боже :) ) .

Много е добра машинката, със здраве да я ползваш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха :blush:  Да, нещо такова се получи.

От две седмици не мога да му се нарадвам на това чудо, а да не говорим, че най-сетне не се налага да свиря на слушалки - разликата е огромна.

Намам търпение да се прибера и насвиря на воля след работа вече сума ти дни...

Но преди ден два, нямах си работа, и се зачетох из форумите. Там намерих инфото за постоянния фъз на усилвателя и се замислих, дали пък така трябва да е?

След това намерих грешка, че съм вързал процесора (GT-10) през изхода за слушалки.

Иначе без процесор звука е мега добър, но заради луупа и сменянето на ефекти се налага да го ползвам.

Sега вече съм го нагласил и вади перфектен звук, заедно с кубето.

Обаче междувременно хвърлих око на http://www.youtube.com/watch?v=gaqKt4pWVkY което е DSL15C, 15 вата.

Много ми харесва като опции и чист звук, но мощността от 15 вата (с намаление на 7) ме спира да го взема и него.

Като знам как дъни в апартамент 0,1 вата, представям си 7 или 15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.