Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросче


Talic_Zealot

Recommended Posts

Та порових се из форума посредством търсачката но така и не намерих много неща за адапторите.Основното ми запитване е относно какви са цените за адапторите аз се интересувам предимно от хъмбекери ,но бих искал да чуя какви са цените за всякакви видове.

П.С.

Не че сам тръгнал да сменям адаптори ама нямам сингъл ...а кой-знае кво мой да ми потрябва някой ден пък и мисля че ще си е полезна информация.

:guitar: :)

Редактирано от Talic_Zealot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами НАИСТИНА МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ...ама наистина не бих предположил че някои пи написал "пикапи" разбирам pickups,pickup-и,адаптори ама "пикапи"не мислиш ли че е доста нелогично за търсене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така попрочетох темата ..но не виждам никакви цени а мет това ме интересува естествено и звученето но целта ми беше секи да каже какво знае за едкойси адаптер колко струва горе долу и как звучи а в тази тема пича си казва каквото знае и те почват да въртат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така попрочетох темата ..но не виждам никакви цени а мет това ме интересува естествено и звученето но целта ми беше секи да каже какво знае за едкойси адаптер колко струва горе долу и как звучи а в тази тема пича си казва каквото знае и те почват да въртат.

1. отиди в xxxx и питай за цените - тука не сме каталог с ценова листа

 

2. пича Килър е превел статия - не си е измислил тези неща, а и да ги е измислил няма да ив подведе

:)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.xxxx в моя град НЕМА

 

2.Неможе ли да оставиш може някои да каже нещо ти като не искаш ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да разгледаш из онлайн магазините по света, и като си добавиш още 30-50% отгоре (предполагам, може и повече да излизат) и би трябвало горе-долу да добиеш представа колко ще струва тука.

 

Сега, за хъмбъкерите - Сиймор Дънкан или ДиМарцио в РФ бяха ж диапазона 150 - 200лв., ако не се лъжа, има и по-евтини GHS (мисля) по 50-60лв.

 

Съвсем ориентировъчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.xxxx в моя град НЕМА

 

2.Неможе ли да оставиш може някои да каже нещо ти като не искаш ОК

спокойно колега. не се стряскай, когато някой ти направи забележка. най-добрия начин да се осведомиш е да се свържеш с xxxx или фактор. колегата по-горе ти е дал телефон. ще ти дадат информация за всички цени :curse: ако имате иднакорд в града може и там да провериш - но няма гаранция че ще имат голям избор.

димарцио се внасят от xxxx, а емг-тата от филибе. дънканите не помня - нека колегите пояснят

като при всички случаи се чака доста за доставката

 

варианта с евтините Джи Ейч Ес според мен не е добър. въобще не са балансирани като звук и много премодулират - поне 2-та които съм слагал на предишни китари бяха така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.