Jump to content
Българският форум за музиканти

Мирише на есен...


miro2bg

Recommended Posts

http://media.putfile.com/Summer-End

-това според мен е "Края на лятото" но дали е така според тези които са измислили английския?!? :think: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница!!!

 

Темата е адски готина и зарибяваща!!!И моят любим преход от мажор в минор направо ме разтапя.

 

Само трябва (според мен) да намалиш реверба на дейрето (тва дето блъска на всяко време и осминката му).Като цяло е екстра но такъв реверб ползвай на балада когато това нещо удря на 2 и 4 време и тогава ефекта се разнася.Увеличи гайдата (когато свири темата) и тромбона (май има също).Другото си е супер.А и малко високите са доста.Поне така звучи при мен.Има едни ефекти на които почва да пръщи от високи.

 

 

 

П.С. Извинявай но да попитам.Това твое ли е или е от тези твойте дето ги преработваш.Не се сърди :cheers:

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък остана и да се сърдя! :D Всеки съвет е безценен, крайно време е да сменя слушалките - много ми е дървен звука през тях и не мога да усетя точно тези неща. Да, това е моя измислица, надявам се да имам и по-хубави :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък остана и да се сърдя! :greenangel: Всеки съвет е безценен, крайно време е да сменя слушалките - много ми е дървен звука през тях и не мога да усетя точно тези неща. Да, това е моя измислица, надявам се да имам и по-хубави :violin:

:headbang::headbang::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, отвори се - парчето е супер :greenangel:)) в началото напомня на едно старо парче на ейс ъф бейс....даже помислих че кавър нещо сиправил :headbang: супер свежарско е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.