Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми съвет


chalgasucks

Recommended Posts

А бе,хора,кажете ми каква китара мога да си взема до 500 кинта най-много или по-точно мога ли да си намеря някакъв Ibanez,нещо такова,дори и 2-ра ръка де.Дайте акъл какво да търся,свиря метъл,но не дет и блек.В stz (Стара Загора,предполагам?!) няма нищо,пък не съм ходил в София или Пловдив да гледам и не знам къде има.

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не съм модератор но мога да ти кажа че писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и плюс това не си в правилния раздел, ако погледнеш малко по надоло има раздел "Купувам, продавам, предлагам" там си задай въпросите и ако обичаш пиши на БЪЛГАРСКИ не на ла*нянски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да провериш и темата за музикалните магазини,има ги и адресите,така че може и да ти е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chalgasucks,добре дошъл в този форум.Тук се пише на кирилица - имай го предвид.Следващия път нито аз,нито някой от колегите ще си играе да "превежда" и редактира мнения,написани на шльокавица.

 

Приятно и ползотворно прекарване тук. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си играе да "превежда" и редактира мнения,написани на шльокавица.

шльокавица - интересна дума :godbless::metalist::metalist:

 

Можеш да си вземеш приличен Ибанец до 500 лева, дори нов при Икономов-Благоевград www.mci-bg.com, разбира се без Флойд.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 500 и малко може да си вземе и с флойд, имаше едно прилично(за тези пари) моделче GRG270B или нещо от сорта, за GRG-то съм сигурен ама цифрата не помня дали беше същия...

 

ае Успех :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 500 и малко може да си вземе и с флойд, имаше едно прилично(за тези пари) моделче GRG270B или нещо от сорта, за GRG-то съм сигурен ама цифрата не помня дали беше същия...

 

ае Успех :hello:

същата е :godbless: нали си зех такава 566 лв. е :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич пусни един пост в раздела "Купувам, продавам, предлагам". Успех в търсенето и късмет в избирането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GRG 270 B на Ibanez струва 566 лв.! Интересното беше, че когато я взех очаквах китара тип "учебна" - да, ама не! Тази китара макар и евтината и цена излиза от категорията учебна(мнението ми съвпада с много други музиканти, които са я пробвали). Изключително УДОБНА! Звукоизвличането хич не е лошо - има рязък и отворен звук точно такъв, какъвто ме кефи! Шапка свалям на такива китари като Гибсън примерно, но те са китари с меко звучене, а аз за момента не харесвам такива китари - обичам китари с модерен звук!

 

След прочитането на този пост, няколко хора вече са си казали: " А, ве, тоя е луд!" - признавам така е, но това е мнението ми по тази тема!

 

 

Ако човек има 550 лв, обича модерното и рязко звучене от китара - това е неговата китара! :idea:

 

Поздрави! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GRG 270 B на Ibanez струва 566 лв.! Интересното беше, че когато я взех очаквах китара тип "учебна" - да, ама не! Тази китара макар и евтината и цена излиза от категорията учебна(мнението ми съвпада с много други музиканти, които са я пробвали). Изключително УДОБНА! Звукоизвличането хич не е лошо - има рязък и отворен звук точно такъв, какъвто ме кефи! Шапка свалям на такива китари като Гибсън примерно, но те са китари с меко звучене, а аз за момента не харесвам такива китари - обичам китари с модерен звук!

 

След прочитането на този пост, няколко хора вече са си казали: " А, ве, тоя е луд!" - признавам така е, но това е мнението ми по тази тема!

 

 

Ако човек има 550 лв, обича модерното и рязко звучене от китара - това е неговата китара! :idea:

 

Поздрави! :godbless:

:godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма реклама им направи, а голата истина е че за тия пари китара с флойд си е трън в гъза. По добре с фиксиран бридж, или с добро тремоло (още 250-300 лв отгоре)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма реклама им направи, а голата истина е че за тия пари китара с флойд си е трън в гъза. По добре с фиксиран бридж, или с добро тремоло (още 250-300 лв отгоре)

оффф ае стига уе ... аз съм си доволен ... ся че ти не си случил ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в София има магазин,в който се продава Ibanez???А дали има там нещо от сорта на RG или са само GRG модели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.