Jump to content
Българският форум за музиканти

Новак


Recommended Posts

Благодаря Armaggideon !

Тук се дискотира кой от колко време свирел ;-)

Ами аз свиря от около 14 годишен което не знам колко време прави ама още нищо не мога да изсвиря ;-)))))))))))))))))

Пълен некадърник... даже и Ани Калеева не успя да ми набие класическите школи в кратуната.

Жалко за Джеймс .. как може един 70 годишен човек да е обвинен в домашно насилие ?!?!? хм тия американци са полудели!

В профила пропуснах вдъхновенията ..Оооо свещенни вдъхновения. Както обичам да казвам " Преди Чаплин нямаше кино, а след него нищо ново. Преди Хендрикс нямаше ел.китара, а след него пак нищо ново."

Мога само да кажа че ме вдъхновяват онези музиканти които изживяват това което свирят... и докато творят... това автоматично отмята нескромната, като процент част от китаристи объркали изкуството с висшата математика и инжинерството като записвали специалност в университето ( няма нужда да ги споменавам )

Падам си по ритмичния и мелодичен фънк, пънк, груув, суйнг, рок, поп, гръндж, джаз, хаус, блус, Абе Рок'н'рол мания.... Комодорс например. Увличам се по грамотни музиканти като Чикаго , Пинк Флойд и други такива. Обичам класическата китара, въпреки че не ми се отдава много. Напоследък залитам по електроника от сорта на Дафт Пънк, Моби и братовчедите им от Масив Атак както личи от никнейма ми.

Нямам идеал за китарист и смятам че въобще идеален китарист е утопия... тоест всеки си има преимущества които друг няма за сметка на други негови.

P.S. пропуснах любимата си група : Дъ Ред Хот Чили Пепърс .. и преди някой да е въздъхнал отегчено или с пренебрежение бързам да поясня че всеки луд си има номер та така и Аз дори съм с цяла програма НО стига реклама ;-)

Това е предостатъчно, като база за дискусия.

Май даже писах в повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 11 months later...

:headbang: Малеле :)

Днес препрочетоп самопредставянето си. Найстина съм се само-пред/старал/

Понякога е забавно да прочетеш кви си ги писал едно време.

Поне свикнах с кирилицата / това е напредък / :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.