Jump to content
Българският форум за музиканти

БръМ


saiman

Recommended Posts

Занимавам се с музика от 6 години скоро ще станат 7... кажи речи свиря на пиано има още много какво да се иска но започнах преди 7 години но едва преди година на един купон се запознах с един вмоментъшен добър приятел Иван... та на този купон той и един Чавдар/рожденика/ свириха на тарамбуки...голям кеф ми стана та започнах да се събирам с тях и започнах и аз да свиря та вече може да се кажи че се понаучих...та известно време след този рожден ден попаднах в Гимназията/Художествената/ в смисъл бях си издържал изпитите и там се запознах с още доста хора който се занимават с музика един от тях Иво ме запали по китара... вкъщи имах една стара 100 годишна/ не е фраза а в действителност е 100 годишна/ китара сложиш и струни ДаДарио и започнах да се уча...Точно когато започнах да се уча Иво каза Ще свириш бас в наща група Дед Поет Сосаяти и така от там той ми даде неговата кремона да се уча да свиря... Та отам си намерих моя китара направих група която още е много зле но се Учим взаимно. Е та от 1 година така да се каже се занимавам с истинско желание с музика...

А аз се казвам Симон на 15 съм ... кво да ви кажа страничните ми интереси са адски много...занимавал съм се с Карате плуване баскетбол тенис волейбол ски сърф и още други дивотий с половината съм бил в отбор....дори и Шах... Иначе сега се занимавам много с колела...но ще го продавам за да си зема 6 стунка електричарка и усилвател за баса....ако останат некви кинти и за кухарка ще дам некви...

Еми незнам тва е...поне за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Привет ! Вярвам че с теб се познаваме(погледни си ЛС-тата) :) Надявам се да намериш съмишленици в форума и да прекараш приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.