Jump to content
Българският форум за музиканти

морен сокол


Recommended Posts

не е сериозен проект ама може и да Ви хареса. какво мислите ше стане ли нещо ако се захвана да го правя сериозно.

 

пп фалцета ми разказва играта

 

http://free.data.bg/shirpotreba/moren%20socool-01.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, ти си супер ентусиаст! За пореден път показваш нестандартното, поне според мен!Евалата! :D:D;) МНого ме кефи къф поглед имаш към музиката ;) Голям фен съм ти! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е бре е бре една репетиция не моа да направя като ората Вие тука. мани мани за пореден път съм разочарован от групарството като концепция пак се караха пак палки се фърляха и за няколко часа нищо особено. защо нема teamwork бре ора.

 

тва е ся щото се върнах от репетиция. не ми обръщайте внимание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е бре е бре една репетиция не моа да направя като ората Вие тука. мани мани за пореден път съм разочарован от групарството като концепция пак се караха пак палки се фърляха и за няколко часа нищо особено. защо нема teamwork бре ора.

 

тва е ся щото се върнах от репетиция. не ми обръщайте внимание

Хаха, защо ли ми звучи познато...

Само да питам ти по-рано от обичайно ли се върна от репетиция? :rolleyes::lol::) Не ми обръщай внимание :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече тва ми беше първата от една година минимум насам :rolleyes: все пак започвам да си връщам настроението трябва да свикна по принцип работя сам, защото ако нещо не е като хората знам кой е виновен и как да го накарам да работи добре те тва е. абе не знам иначе имаше моменти когато се кефих много просто др е усещането ама все пак да се влиза с бира на репетиция и да си как да кажа неадекватен и др членове да ти търпят неадекватността ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think: де да знам правилни неправилни. нямам навика май иначе съм бил мениджър и знам как се работи в отбор за една кауза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едни или други причини едва сега успях да чуа парчето...

 

Страхотно е! Много е емоцилнално и национално! :)

 

Хорът е върха :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.