Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ на начинаещ форумец


Flanker

Recommended Posts

Здравейте!Бихте ли помогнали на един новак във форума?Въпросът на живот и смърт е,че си търся втора китара.Досега съм свирил с една Jolana и не ми трябва начален инструмент.Търся си електричка,която да не е на много висока цена (до към 400-500лв) и да е добра за рок,метъл и подобни прасканици :) .В кварталния магазин май се продават само Stagg с тия цени и не знам какво им е качеството. А и продавача като го питах дали се разстройва нормално единично тремоло направо ми се изсмя.То тогава флойд роуз за какво е???Та...помагайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прасни ТУК, чети и си избери :) Мисле обаче, че ще ти затворят темата, защото мното пъти е задаван точно същият въпрос и хората вече ги мързи да пишат...

 

И като си избереш да се похвалиш! :)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да спомена че досега на каквито и китари да съм свирил от този ценови клас Ibanez GRG270B, беше класи над всички останали

адаптерите не са лоши и флойда не разстроиваше за разлика от всички други с флойдове от този клас които съм пробвал...

цената и мисля че е към 500-550лв

 

туй си е мое лично мнение де :headbang: важното е ти да си харесваш китарата :D

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.