Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дъска крю! Хахахах, веселбица, брате. Чек дис аут - http://store1.data.bg/hateeternal/Drumming/

Нещо ме налегна музицата. :)) Хев фън!!!

П.П.: Ако имате интересни заигравки или свои "рекорди", плс, поуст.

Т'ва са си моите рекорди май... поне за днес, 22.08.06.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва ако не е Юли от Мория си чупя палките :cheers: . Тоя стил не мога да го сбъркам никога :bravo: ... че още повече че съм имал честта да свиря с него :bravo: . Поздрави приятелю, ... дано се намери някой да се престраши след теб :bravo: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бееееееее, вие луди ли сте бе!!! Откъде ме познавате??? Спас го знам, аре, ама ... No Soul???

К'ъв стил бе, само нек'во тъпо редуване, ама се кефя к'во темпо стана случайно. :))

!!!Blast to the Last!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф: и аз те познавам, ама си трая. ;)

Браво, човек, никога не си спирал да надобряваш. ;)

Бат Енци. ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не 4е не6то ама ударите на някои места не са ритми4ни ..бързината я има ама трябва да се прави то4но .то тва е пиниза и трудното :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
не 4е не6то ама ударите на някои места не са ритми4ни ..бързината я има ама трябва да се прави то4но .то тва е пиниза и трудното :exclaim:

lol, знам, пич. Ти ако знаеш пък ... преди два месеца на 190 бпм се зорих доста, така че ... да речем, че това са първи стъпки в това темпо. Просто се изкефих адски и реших да пост-на. <_< Хев фън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.