Jump to content
Българският форум за музиканти

Pacman !


Recommended Posts

Ми рекох и аз да се представя че то толкоз време мина... бива ли така!?!

_________________

 

1)nickname: Pacman

 

2)Възраст: 21, след 1-2 седмици, ще прибавим още една :)

 

3)Образование: средно-езиково, висше-трудно(все още нямам), но по принцип се водя студент в ТУ-София, специалност Машиностроене и УрОдостроене

 

4)Вашият инструмент/и: Главно и предимно Бас

 

5)Предпочитан музикален стил: Хех това е трудно.. някога кат бехме млади- хардцоре, пънк, Сеаттле там.. малко метълец също(как без него ;) ) примерно Helloween и подобни. После indie/алт. рок, всякакви видове и модификаци ;)

 

Ако трябва да изброя групи(не в хронологичен ред на залюбване):

The Smiths, The Jam, Siouxsie and the Bansheees, Clash, Stone Roses, Adam and the Ants, Youth of Today, Catch 22, Ramones, Primus, Pearl Jam, Devo, Police, Нова Генерация, Gary Numan , Soundgarden, Helloween, Motorhead, Dire Straits, и такаммога да си изреждам до утре сутринта, така че спираме до тук ;)

 

6)Вашият вдъхновител: някои от тях- виж въпр. No.5

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: прекалено нереализирани са, за да си заслужава да се споменават :lol:

 

8)Странични интереси: Всякакъв вид музика- понякога колкото по-неизвестна, толкова по добре. Примерно преди 3-4 год. бях голям фен на една латвийска хардкор група :P Преди време компютри в голяма степен, но от известно време не ми е толкова интересТно. Правене на китари/басове, и всичко свързано с този занаят (тва всички го знаете ;) ). Четене(напоследък ме мързи да чета и порида тази именна прчина се ядосвам на себе си B) ) Любима книга- Пътеводител на галактическия стопаджия (естевствено ;) ), Параграф 22, Интервю със себе си(Курт Тухолски) и други. Голям фен съм на природата, но заради пустия ми мързел не ходя много по планини и пр. Преди време карах и кулило, ама в момента само си събира прах горкото. Има и рзни други неща, в момента обаче не се сещам...

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

Водолей; Май изобщо не ми личи, но отвреме-навреме съм леко ха-хо ;) Често съм разсеян и хората остават с впечатление че ги слушам много фнимателно, а всъщност не е така :P

Много убаво беше казано "совите не са това, което са"

Имам странно-избирателна памет, което не ми помага много. Помня абсолютно ненужни trivia-факти, но ако река примерно да уча за изпит става страшно.

Фен съм на зимата, и ся съ радвам на снега.

Мързел-в големи дози, ама понякога е точно обратното-за компенсация.

И други характерни черти, но за тях друг път :lol:

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амчи аз такова току-що и още не знам... то кво е това тука... тва некъв форум е тъй ли... и аз да незнам... брех въх мори лели малли <_>

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и малко ню уейв/готик послушваш - похвално ! <_>

Същото бих казал и за Seattle групите :happy:

Блигудъриа! :unsure:

Бе аз съм пропуснал и доста неща ама...

Гледам от всичко - по малко. Не че гледам де, ама то така се получава.

Важното музиката да е с чувство, идея и/или нещо ургинално :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_< Сиатъл бандите!!!Да са живи,здрави и помнени парчетата им!!! :unsure:

 

:happy: Здравей още веднъж и от мен!!!Чакаме те в петъка на Jam-чето тебе :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиатъл даа слабост ми е стара, голям фен и на Манчестър също (заслужава си да споменем и Мездра, Горна оряховица, Разград и др. :D )

 

Beio този култов пакмен-гитар го знам даа. Представиси верно обаче каксе свири на тва нещо. Кат'габарити е май колкото мен, че и повече :D

 

 

 

Пакмен яде грифове!

 

Кфо е отворил тая уста, целият да го нагълта...

 

Аууу assoasse кви са тези двусмислени изказвания бре! ;):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa - знам го аз Сиатъл тва бе. Оно е Дупница на американците. Горките, треа да се задоволяват с имитации :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Бе тия човечета верно ли са така повечко, или от много :D ми се струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.