Jump to content
Българският форум за музиканти

Floating Freakin' Paradise


jabs

Recommended Posts

Къв соц,къв капитализъм - големите са еднакви по целия свят,защото имат идея в главата си как ще звучи нещо преди да са го изсвирили,Ако че са соло китаристи ,

създават парчета с мелодия,дори на 2 акорда и това е къртовския труд - да слушаш музиката и да свириш стилно,не да тренираш шред по 8 часа дневно,

Разбира се добрата техника помага да изразиш какво мислиш,стига да можеш да мислиш и да създаваш настроение,ако не можеш да мислиш.

Май света върви към мерене на пишки и техника само,

аз па си мислим,че Кийт е по дОбър от Малмстийн,явно съм хипер-гига-мега-ултра проЗ. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че колегата ревизираше сценария дали г-н Гилмор щеше да е това, което е и дали света щеше да го знае такъв какъвто е ако беше роден в с. Камбурово вместо в Кембридж ;) Той отговора е ясен, но не е по темата това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро визирам парите които се искарват в музикалния бизнес тук и там на западо.....но това са подробности за друга тема,все пак тук става въпрос за творчески условия(муза т.н.)..........аз за това се извиних предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите са следствие, а не причина - следствие от състоянието на страната, отношението на държавата и нагласите на народа към дадено нещо. Все още българина смята изкуството за безплатна даденост, а сферата на услугите, оставянето на бакшиш и плащането на хонорар - за задължително зло и отърване от жълтите стотинки за ресто. Това е набивано все пак 50 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.