Jump to content
Българският форум за музиканти

fender кубе не работи търся да го оправя


Recommended Posts

Здравейте имам въпрос, тъй като имам едно фендер кубе от 15 вата което ми вършеше работа но нямах възможност за по хубаво затова свирех на него, но преди 2 дни спря да работи когато го включа към китарата, но все  още мога да пускам музика през него, през телефона ми  или лаптопа. Kолоната е наред, но не отчита когато вкарам жака за китарата, дори не пука. Bъртях сe 2 часа дори го разглобих но вътре е колоната и платката, а аз нямам нужните инструменти да видя къде е повредата. Hякой може ли да обясни или да каже къде мога да поправя този проблем и колко би ми струвало една поправка? 
Благодаря предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо  си виж кабела  на китарата дали  е наред след като свири  комбото с лаптоп.Отделен вход  ли  имаш  за  пускане на музика ?

Ако  е в гарнция  комбото -обърни се  към сервиза ,ако  е изтекла  пак там-трябва да знаеш   от къде е  купено ?Ако  и това не знаеш ,потърси в нета  вносител на комбота с марката Фендер  и  попитай там!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един и същи вход ли пускаш музиката и китарата, или за музика си има отделен?

Между другото - китарните усилватели не са много удачни за музика.

Или си пускаш бекинги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zzounds.com/item--FEN2318000000 това е кубето има отделен вход за китарата и за музиката, да пускам  backing tracks не, не знам от къде е кубето тъй като е на един приятел и не, кабела е наред свиря в репетиционната с него просто няма никакъв сигнал трябва поне да пука когато вкарам кабела, но нито звук... направо се видях в чудо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или имаш проблем във самата входна букса, или е повреда в предусилвателя.

С гадаене - толкова :).

Идните 2-3 дни съм малко зает, но можеш да го донесеш в люлин към уикенда, ако ти се мъкне.

Май си нов потребител и не можеш да ползваш личните съобщения. Може да оставиш едно мейлче (напиши го на части, четимо за хора, но не и за ботове, че ако го изтипосаш с правилния правопис, ще го кльопнат ботовете и ще започнеш да получаваш тонове спам). Може и скайп.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.