Jump to content
Българският форум за музиканти

На колко клубни изяви ходихте последната година


Evtim Djerekarov

На колко клубни изяви ходихте последната година  

68 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Интересно ми е каква е посещаемостта на участията, защото във форума групи-бол, та и извън него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като озвучител брои ли се:)?

Тя темата не е "колко пъти ходихте на работа през изминалата година" ;) Всъщност слава Богу, че не е ;)

 

Иначе аз рядко пропускам клубни концертчета тук в Пловдив, почти всяка седмица има какво да се види/чуе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам хората не се счупват да ходят по концерти. Лошо! 'Щото за мене 5 лайфа за половин година си е страшно малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам хората не се счупват да ходят по концерти. Лошо! 'Щото за мене 5 лайфа за половин година си е страшно малко...

Когато си от провинцията, в град където не свирят никакви, групи всяко ходене на клуб в София да речем, на някоя БГ банда, е свързано със стабилни разходи, 5 ходения за половин година не са толкова малко. А и когато 90% от ходенията ти на клуб изобщо са били на Бг банда, пак е приемлив показател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

така си е Mandalay много си прав... аз съм от добрич ... и в окръга най-много да отидеш във Зона 51 (Варна) , като се има предвид че там има Страшно слабо участие .... тоест изключваме близките клубове(за протокола в добрич последно имаше подобно заведение преди 3-4 години)

 

последно бях в плевен на мини-фест на 08.09.06 ... специално поканен от Ицо от Enthrallment (ако ви говори нещо), но наистина тези ми ходения по концерти и изобщо гигове на банди из българия се превръщат в цяло пътешествие за мен и спътниците ми ( най-често барабаниста и китариста от групата ми) защото реално пътя, спането, цигарите, БИРИТЕ, и храната не на последно място са си стабилна сума за всяко 1 ходене ...

 

п.п. не че ако можех да си позволявам повече нямаше поне на 2-3 седмици да посещавам веднъж подобни "мероприятия", но .... има една сентенция (нали съм си "икономист") която искам да рационализирам - "Неограничени потребности vs Ограничени блага за задоволяването им"

 

Посдрави.

Haema, Добрич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.