Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ


Recommended Posts

Здравейте :blink:

Зная, че не съм редовен тук и т.н. но бихте ли ми помогнали с експертно мнение по един проблем.

Тъй като се оказа, че от работа да изплатя барабаните нямам време да свиря на тях ми се иска да ги продам поне да не ми заемат място в стаята и въпросът ми към вас е колко бих могъл да взема за тази конфигурация : 135_3527_resize.JPG.

Общо са ми излезли 1200 лева.

Бихте ли помогнали ;)

 

Покрай тези барабани си има и още едно неупотребявано барабанче стаг, един звънец на сонор и чанта за палки и др. пак на сонор.

 

П.П.

Съжалявам, че за момента нямам актуални снимки на всичко ала изхвърлих фотоапарата през прозореца вчера ;)

Редактирано от NoSeNs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите няма да можеш да си ги избиеш 100%. Имай впредвид обаче че едно 600 лв можеш спокойно да им искаш и да им вземеш, зависи какъв е втория сет. Препоръчвам ти поотделно да ги продадеш и ще вземеш повече кинти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и тръгнал да им търся същите пари :blink:

А ако се наложи да ги продавам по отделно ... малиииии ще загубя цяла вечност ;)

Вторият сет е аматски, но барабанчето му е убийствено за СКА ;)

 

Даде ли някой 700/650 накуп директно да отнася всичко;)

Пропуснах да кажа, че аматския сет си върви със саковете ;)

Редактирано от NoSeNs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако мислиш всичко накуп, пускай за 700 пък да се оправят. Мястото обаче знаеш че не е точно в тоя раздел :blink: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tupoto kopele : ако ще се продават, чантичката отива с тях :godbless: Така сама няма как да се продаде :)

 

@NeonGod : Като само седят в стаята ми и не ми остава време да свиря ... за какво са ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак замисли се. След време ще ти остане време да свириш. Не е казано че ще си винаги толкова зает.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да вметна, ако не е много нагло, ако се продават за около 650-680 лв съм навит да ги взема. Ако решиш да ги дадеш за толкова, но към края на лятото - пиши едно ЛС. :bravo:

Редактирано от jeleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че 650лв е добра цена ! Даваиги за толкова , но не по-малко ! Абе кажи им 750лв ,а после ако много се запьнат сваляи ! :)

Мисля,че това не е особбено печеливша тактика...но все пак пожелавам ти успех с продажбата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че барабанките не са от най-добрите и че не мога да взема много пари за тях ала предполагам никой не би се навил да е 550 лева назад за 3 месеца употреба... Може и аз да не съм в ред ала за момента ще си ми седят в стаята докато не се навия да ги разкарам за каквито и да е пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.