Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов саунд


Recommended Posts

Така. Начи, хора търся си друг саунд на китарата. Т'ва е свирено на прима виста, тъй че не го гледайте изпълнението. Приемам всякакви мнения. :headbang:

 

 

Ето ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,прекаляваш с украшенията(брех - аз да кажа,че са ми в повече?!? :headbang: ).

 

Не е зле,ама...Можеше да не режеш чак толкова ниските.Иначе - става!!!Добро е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А уеуе мауеееееееее!!!!!

хеви метъл форевър тугедър! :lol:

 

:headbang: Фениксе препоръчвам ти да си натопиш пръсчетата в кофа сътс студена вода за охлаждане :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! Ама малко си прекалил с тия artificial harmonics... :think: И то останалото само тапинг бе:headbang:

 

Иначе като звук... Малко sustain ако имаше повече, щеше да е още по-!! Ама и така кефи! Ама я кажи с какви ефекти си го записвал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък точно стила на свирене ми хареса :headbang:

а относно звука ... напомни ми и аз да си пусна малко семпли от новия адаптер :lol:

леле колко му се радвам хехе :lol:

 

edit - абе слушам го пак и се чудя що си записал в стерео трак китарата ... тя така и така си е моно , пък и в моно трак няма да се чува само от ляво :lol:

Редактирано от Rust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :happy::)

 

За този стил ...нямаш гейн и състеин.

Тайната е в гейна и повече компресия.

 

Говоря за този стил ;)

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,стилът на "Нечуваемото" определено звучи някак си тайнственноB)

Грешката е моя...горното да не се приема на сериозно ! :stop:

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да ,стилът на "Нечуваемото" определено звучи някак си тайнственно:(

Грешката е моя...горното да не се приема на сериозно ! :stop:

Спокойно - той, Феникс, приема на сериозно само тапингите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък точно стила на свирене ми хареса :)

а относно звука ... напомни ми и аз да си пусна малко семпли от новия адаптер :)

леле колко му се радвам хехе :)

 

edit - абе слушам го пак и се чудя що си записал в стерео трак китарата ... тя така и така си е моно , пък и в моно трак няма да се чува само от ляво :)

Това мнение e странно. Пич, при цялото ми уважение, но ти казваш точно обратното на това, което е.

 

Китарата е записаната моно, а е експортната стерео. Междудругото има и стерео китари (сещам се за Rickenbacker).

И всъщност звук има само в левият канал, което лично мен доста си ме дразни.

 

А иначе за саунда... без да претендирам за това да съм какъвто и да е специалист, наистина яко гейн ти трябва хохохо.

 

А иначе солото си е яко :) И то доста. Макар че лично аз смятам, че едно соло трябва да разчита на мелодичност а да бъде такова, но това си е личен вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, оставете го човека бе:)

Той в началото подчерта, че изсвиреното е на prima vista, така че какъв е смисъла да коментираме мелодия и т.н.?!

 

За това, че китарата е само в единия канал и че това не е добре определено сте прави! Феникс, къде се губиш. та не отговаряш на препоръките, забележките и похвалите?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се губя а? Щи кажа аз на тебе къде се губя :) !

На похвалите ко да им отговарям осен едно МЕРСИ и да си взема бележка какъв звук да използвам.

За флажолетите, наистина са малко в повечко :)

 

Това че китарата е само в единия канал ОПРЕДЕЛНО е гадно, но вече казах че съм го правил набързо и не ми се занимаваше толкоз. Наистина е кофти да е само в единия.

 

А, и Вай - :evil:

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мнение e странно. Пич, при цялото ми уважение, но ти казваш точно обратното на това, което е.

 

Китарата е записаната моно, а е експортната стерео. Междудругото има и стерео китари (сещам се за Rickenbacker).

И всъщност звук има само в левият канал, което лично мен доста си ме дразни.

не искам да разводняваме темата ,та ще се опитам кратко да ти обясня какво съм искал да кажа :)

китарата ясно е ,че е записана моно щото няма как иначе .. обаче е записана в stereo track , което прави точно това звучене само в единия канал .Ако се запише в моно трак и се експортне в стерео няма да има проблем ,т.е. да звучи така .Освен ако Fenix-а нарочно не я е пан-нал изцяло отляво което силно ме съмнява :)

peace :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е зле, но:

1) Звучи отдалечено (ехо и ривърб в повече?)

2) Звучи полирано в средните (твърде много лампова симулация?) - това е кофти, ако свириш по-здрава музика, иначе за радио-рок е перфектно.

 

 

Удри, пич :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.