Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Gnx3 или Boss Gt8 ?


music_man

Recommended Posts

ГНХ 3 е от поколението на бос ГТ6 - бос ГТ8 е последно поколение процесор, бос малко изпревариха останалите производители които все още не са пуснали ново поколение, и надали скоро ще го направят. Звука на ГТ8 е по реалистичен, процесора има повече възможности (ако не броим и без това излишните възможности за запис на ГНХ) и като цяло си заслужава много повече, особенно като се има предвид че разликата в цените им е около 100-150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен и двата процесора 6те ти свършат работа но преди тожа обарни жнимание на една друга фирма на пазара Line6. Гарантирам ти че новите модели на Line6 бият по всички параграфи и двата процесора между които се двуомиш. Разгледаи и помисли добре защото парите не са малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vlai4o - недей така нагло да лъжеш човека - лайн 6 имат добри процесори - ПОД ХТ лайв е на нивото на ГТ8, но да кажеш че го бие по всички параграфи е доста глупаво, защото мога да ти изредя една камара неща които ГТ8 има а ПОД ХТ няма.

 

Да не говорим че тук ЛАЙН 6 НЕ СЕ ПРОДАВА! Лично съм ги питал - няма вносител за БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

бате гт 8 е най купе4кия звук който съм слу6ал....така 4е нема какво да се двоуми6 според мен

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Абе кои дава по добър звук Digitech GNX3 или BOSS GT8? Свиря поп, рок и метал.

 

а възможности?

В амп ли ще свириш или предимно директни записи в Компа?

Ако с АМП лампов или друг вземи си Босс.

 

Ако директ всеки модел на Лине6 от новите е чудесен.

Имат и експанжън пакове пример: "Метъл Пак" с добълнителни симулации

на ампове и кабинети използвани от метъл банди.

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боса има 2 симулатора, което значи 2 напълно различни ампа и кабинета едновременно - може да блендваш. това е много готино...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.