Jump to content
Българският форум за музиканти

Лесни и със средна сложност сола за ел. китара


maxim09

Recommended Posts

Здравейте!

Ако имате любими лесни и със средна сложност сола от познати и известни рок парчета, нека да ги систематизираме в тази тема. Който има възможност нека даде линк с табулатура или онлайн урок. Вярвам, че една такава тема ще е полезна и градивна за придобиване на тези не съвсем лесни умения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, какво значи точно лесни и средно сложни, и съответно сложни и много сложни? А и солирането не е отделна техника при свиренето на инструмент, че да се обобщава така. Мисля, че ти схващам идеята за темата, и тя не е лоша, ама не смятам, че във форумен формат може да се получи нещо дори бегло организирано, тъй като темата е адски обща, особено при наличието на един зилион стила в музиката. Не съм убеден и че това е правилният раздел - за тази цел си има Ноти и уроци, малко по-надолу.

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам човекът е казал сола от рок парчета и без значение дали е друг вид свирене или не, просто нека кажем каквито и да са лесни сола които не биха били ужасно трудни за научаване от г/д напреднал китарист. Според мен това е замисъла на темата и не виждам с какво би попречила тази тема на един учещ се човек, а само как ще му помогне в развиването на способностите му на свирене на сола. И защо да не бъде във форумен вариант?

 

Ето нещо което според мен би помогнало:

 

 

Не че е много рок но не са кой знае колко трудни.

Редактирано от genatawa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно цяло парче което е показано как се прави , и всеки китарист който свири поне от година не би му представлявало трудност да го направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.