Jump to content
Българският форум за музиканти

Пак за чат канала


Recommended Posts

Ми не виждам какво лошо има да има опция и за чат канал....Няма да спреме да пишеме мнения във форума я....Някой не обичат Mirc ,други като мене не ползват ICQ...,а във форума влизат всички....Липсата на опцията според мене е недостатък-Лично мнение :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал че е необходим специален сървър. Само дето това дето си го регистрирал, си го региситирал на некъф сървър. Тъй като аз не използвам mIRC, мога да вляза през един сайт. Трябва само да му напиша адреса на съръра и стаята и съм вътре :cheers: . Адреса на сървъра е некъф най-обикновен. Примерно free.mirc.net :cheers:

За да се логнеш, доколкото знам в mIRC-то се връзваш към некъф (въпросния) сървър. Ако някой даде адреса - перфектно :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз в момета съм в омега.

там пише че съм само аз и sturmfuhrer :cheers:

 

я виж irc.omega.bg

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех мамини :green:

Те IRC сървърите са си вързани помежду си, тъй че кат са вържеш на един сървър влизаш в мрежата на всички сървъри които са в мрежата на дадения. Така имаш достъп до всички канали и връзка с всички които са към UniBG (най-вероятно).

Та тъй де :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: Така - аз неведнъж казах, че НЕ мога да ползвам mIrc...'Що не гласуваме за едно "входче" оттук в чат-канала?Аз мога единствено по този начин - през някой сайт.Защо да не е през този - къде-къде по-лесно и удобно ще не само за мен!!!Не е сигурно толкова сложно пък чак!!! :cheers:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие хубаво изиграхте ролята на "Аз знам, вие не" :lol: ама кажете все пак. КОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ Е ВЪПРОСНИЯ СЪРВЪР, че тоя нещо не бачка...

 

...

...

...

please? :headbang:

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми влез в irc.omega.bg сайта и там има някво бутонче web chat...

 

после пишеш /join #muzikant и си вътре :headbang:

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всеки интернет доставчик поддържа irc сървър - почваш ги наред.

Слагаш по едно "irc." пред адреса на интернет доставчика и си готов. Най добре ползвай на твоя си достачвик или irc.spectrum.net, щото спектрума са главен интернет доставчик на целия бг пиъринг (поне едно време беше :lol: ).

Гнусни чатъриииииии :lol::lol::headbang: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.