Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ за слушалки


ven555

Recommended Posts

Извинявам се ако темата не е за тук,но неможах да намеря нищо във форума.Проблема е следния имам кубе LINE 6 Spider IV 30W и моят син много обича да го усилва като свири и имам проблеми с комшиите.Имам някакви слушалки от Технополис,но не му харесва как звучи китарата през тях.Препоръчайте ми някакви слушалки да звучат максимално реалистично.Бюджета е около 200-300лв.Ако има значение китарата е ESP LTD deluxe EC1000 с активни EMG  81-60 адаптери. :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки любител на китарата който си дрьнка вкьщи само за кеф има ГОООЛЯМ ПРОБЛЕМ сьс сьседите , слушалките няма да го задоволят , усещането не е сьщото като звученето и вибрациите от кубето , радваи се че усилва кубето а не през уредбата някоя чалга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари - Sony MDR-7506 (за да не правя реклама на магазини, google is your friend).
Ако малкият обича музика така ще се залепи за тях, че няма да му слизат от врата. 

С баса вкъщи съм перманентно през слушалки и в компютъра (guitar rig), звуква доста по-добре от 15-ката в другата стая, освен ако не искам публика на входната врата.
Разбира се, има плюсове и минуси като всяко нещо, но за мен е отлична инвестиция и най-практичното решение на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бас ок, ама мен никой не може да ме убеди, че high-gain симулация ще ти звукне в слушалките :) (визирам и китарата, която хич не е лоша) Или по-точно ако ти звучи на слушалки няма да е добре на колона... Има доста коментари по този въпрос в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако темата не е за тук,но неможах да намеря нищо във форума.Проблема е следния имам кубе LINE 6 Spider IV 30W и моят син много обича да го усилва като свири и имам проблеми с комшиите.Имам някакви слушалки от Технополис,но не му харесва как звучи китарата през тях.Препоръчайте ми някакви слушалки да звучат максимално реалистично.Бюджета е около 200-300лв.Ако има значение китарата е ESP LTD deluxe EC1000 с активни EMG  81-60 адаптери. :music:

-----------------------------------------

 

Извинявай, че отплесвам темата, но ако сина ти свири по много време, всеки ден, помисли и за това как слушалки биха могли да се отразят на слуха му. Има писано из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.