Jump to content
Българският форум за музиканти

Westone китари?!


Satanachrist

Recommended Posts

Не се знае все още ще се купува ли нещо ново или не,но все пак благодаря.Песента е култова и е точно от един от любимите ми албуми,а именно първите 3!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,знам,че Варг е имал някакъв бял Уестън само,че неговия е бил със стратокастерска форма.Има репетиция с Old Funeral и там се вижда как свири с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за яка жица в кьщи взимаш тази http://www.youtube.com/watch?v=XoFTOiHPXsk&feature=related и едно от това http://www.thomann.de/gb/marshall_mg15cfx.htm и до някьде се доближаваш до исканият от теб звук , имам пред вид за вкьщи , цялото това удоволствие като ново ще ти излезне около 1300 лева ,втора рька около 700 ,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм фен,а и ако имах 300 лева щях да си купя B.C.Rich,която ми е мечтана марка китара :) Аз просто съм такъв,че дори и да има много по-добри неща като съм си харесал една марка задължително трябва да свиря с нея иначе нещо не е в ред.Болна работа,но...  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми що тогава не ги сьбереш тея 300 лева и да си вземеш направо мечтаният РИЧ вместо да си взимаш този УЕСТОН за които ще дадеш 155 лева които така или иначе пак няма да те кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в крайна сметка така излиза,че ще направя,но тука има един друг момент.Писах на лично съобщение и от сайта на Форте Мюзик ми казаха,че този Уестън е чисто нов...а китарата ми харесва,има 2 хъмбъкара - като Рича и надали дървото й е по-калпаво от това на ниския клас Б.С.Рич...все още се чудя,но мисля да пробвам Уестъна,защото ми е хванал окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента уестъни произвеждат ли се изобщо? Доколкото съм гледал из нетя, май след 91-ва производството спира. Я, да ме светнете, става ли? Че едно време бях записвал с един много интересен техен модел, който след това никъде не съм виждал, колкото и да съм ровил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като купиш Уестъна (ако го купиш де) кажи как е като цяло.В смисъл като качество.Имам и аз мерак да взема един за експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След `91 производството се измества в Корея, но след това отново спира. Тази специално е правена в Китай и няма нищо общо с правените преди `91 Уестъни в Япония. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам то че има ментета има ама нов УЕСТОН за 150 лева па макар и правена в китаи прави си сметка като материал и изработка кво е вложено в нея че да остане печалба за производителя и дистрибутора и тьрговеца на дребно според мен ще си хфьрлиш парите за една абсолютна детска играчка която след това ако решиш да я продаваш и 50 лева трудно ще и вземеш аз колкото и да недолюбвам КОРТ сьс сигурност и наи евтиният им модел ще е в пьти по добьр примерно този http://www.musicworld.bg/bg/m_2120000/i_21862/Cort_Z40_RD.html или втора рька ето тази http://radoslavmusic.com/product.php?id_product=2398 хората от РАДОСЛАВМЮЗИК са много коректни и деистват много бьрзо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ново цената е 225 кинта.Колкото и да е зле тая китара ако не друго - то поне има вид и 2 двойни адаптера,които ако са чак толкова зле могат да се сменят.Просто искам да се отърва от скуайъра,тва не е моята китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.