Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Deluxe Hot Rod


Recommended Posts

Искам да ви попитам какво ви е мнението за това кубе hot_rod_deluxe.jpg Мисля да си го купя до края на другия месец . Също искам да ми предложите и някакви други кубета за да мога да избера . Но за сега съм се спрял на този модел . :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Стилът е разнообразен Heavy , Rock , Pop-Rock , Blues , Hard Core(Korn) , Coldplay не знамточно какъв стил свирят . Общовзето много неща свириме сгрупата .

Редактирано от kirk-hammett
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ще ти трябва някаквъ педал за кривоч, инъче ампа има страхотен звук... и страхотна цена :lol:

Аз свиря със следния чейн :

Fender Chromatic Stage Tuner ; Boss Super Chorus CH-1 ; Boss MT-2 Metal Zone ;

Dunlop Jimi Hendrix Wah Wah JH-1 ! :D:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 бона(в Динакорд .. другаде не знам) за амп на който тряа да слагаш камионче да изкараш як драйв ... не бих те посъветвал, но ако ти хареса що да не. Въпреки че съм чувал такова животно с метъл зон в Динакорда и ... не ми хареса.

 

"Тоя амп да има толкова гаден тон" - това са думи на човека от Динакорд.

 

Другият вариант е да го дадеш на някой да ти попреправи мръсния канал и все пак ... 2 бона за удоволствието да го носиш по майстори ...

 

Моят съвет ... НЕ ЧЕТИ ТУК МИ БЯГАЙ ДА ГО ЧУЕШ С ТВОЯ ГИЪР И ТВОЯТА КИТАРА! :D:headbang::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми случайно аз съм свирил с моя gear все пак от там съм си взел всичките неща и съм ги пробвал на точно това кубе и вади много добър саунд WESSY ! :lol: Тебе щом не те кефи хубаво SEEYA :lol: А случайно аз ще си го купя за 940 лева . :D:headbang: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя не струва ли 1500 лв, и доколкото помня в динакорд няма такива усилватели, има в РФ. Тона е страхотен, за драйва - този амп не е предназначен за тежка музика.

 

Те по принцип в динакорд плюят по това което конкуренцията внася. Забелязал съм че много им се отдава. В РФ пък отидох да търся ЕМГ адаптери, и дам почнаха да ме убеждават че не искам ЕМГ а СД (те продават там СД) а аз всъщност искам ЕМГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми случайно аз съм свирил с моя gear все пак от там съм си взел всичките неща и съм ги пробвал на точно това кубе и вади много добър саунд WESSY ! :) Тебе щом не те кефи хубаво SEEYA :) А случайно аз ще си го купя за 940 лева . :D:) :twisted:

А тогава защо питаш хората за мнението им? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този амп го има в РФ. Там пичовете го използват да тестват в него различни ефекти. Май беше около 1 400 лв. Като звучене не е лош, поне на мен ми хареса , но това не е хай-гейн екстремен амп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми случайно аз съм свирил с моя gear  все пак от там съм си взел всичките неща и съм ги пробвал на точно това кубе и вади много добър саунд WESSY ! :) Тебе щом не те кефи хубаво SEEYA :)  А случайно аз ще си го купя за 940 лева .  :D  :)  :twisted:

А тогава защо питаш хората за мнението им? :think:

Понеже не съм много убеден :D И ако испадне нещо по добро да знам какво да си взимам . А не да си го купя и някои да каже за някакво по добро кубе и после да си бия главата в стената .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кфо ми са дзвериш бе тип?! Питаш за мнения и някой като не го кефи са цупиш? Къв си такъф дефектен?!

 

И да като го гледах беше 2 бона. Ся че е по малко нищо не мога да направя! :)

 

Като толкоз та кефи кфо питаш въобще? Малоумен ли си? Или само да видиш дали е модерно да си с такъв амп? :killyou:

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми случайно аз съм свирил с моя gear все пак от там съм си взел всичките неща и съм ги пробвал на точно това кубе и вади много добър саунд WESSY ! :) Тебе щом не те кефи хубаво SEEYA :) А случайно аз ще си го купя за 940 лева . :D:) :twisted:

За 940 лв. да купиш изцяло лампов усилвател хич не е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.