Jump to content
Българският форум за музиканти

Да създаваме музика заедно !!!


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

много гот идея !

само имам едно предложение ... във всеки нов Проект да не се включват повече от 3ма свирещи на един интрумент ,щото се предусеща мазня :)

иначе като за начало (а може и не за начало) може да направим едно нещо дето винаги ме е кефело като идея - пускаме (имах някъде даже ,ама на касетка :happy:) едно ритъмче и му се изреждаме сички ;) .... всеки дрънва не повече от 20-30 секунди , м/у дрънванията някво яко барабанно преходче , след което един Галактически (как вика РГБ) глас "представя" следващия участник ;)....и се получава представително парче на форума ;). само дето трябва да има един фен добър "мастер чичо" ,дето да му пращаме дрънканията и да ни ги вкарва в микса :D

к'во ше кажете ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само имам едно предложение ... във всеки нов Проект да не се включват повече от 3ма свирещи на един само дето трябва да има един фен добър "мастер чичо" ,дето да му пращаме дрънканията и да ни ги вкарва в микса :happy:

к'во ше кажете ?

Мога да го миксирам без никав проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко доста свежи идеи на баса. Ще ги запиша обаче във .wav щото ми е слаб компютъра и ползвам МС Соунд Рецордер. Разчитам на някакви сола, а защо не и вокали отгоре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Идея добра, нещо с техниката куцам, иначе се присъединявам одма!

И Гласиера е прав, да няма после сълзи и сополи... Пишете и мен, пък като се науча да пиша...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat, тя тази тема явно е стара като света, но добре, че я подновяваш, защото не я бвх виждал и защото наистина е нещо страхотно!

По принцип единствения проблем е стилът. Всеки ще дърпа чергата към него и металягите ще искаме жица, а останалите ще искат да е по-атмосферик... Успеем ли да се разберм, обаче, точно заради тези разногласия ще стане нещо супер разчупено, идейно и ще къса синджира отвсякъде!

Пишете ме в кюпа.

 

PS: Междудругото, току-що ми хрумна една убийствена идея - хайде всички китаряги да напишем някакъв риф и всеки да го изсвири 5-6 пъти. После да насложим всички рифове един върху друг (общо над 100 може би) и ето ти най-плътния китарен звук на планеата. Само че, трябва да сте супер TIGHT - и откъм тюнинг и откъм ритмика, иначе ще си докараме многогласен Chorus ефект :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде всички китаряги да напишем някакъв риф и всеки да го изсвири 5-6 пъти. После да насложим всички рифове един върху друг (общо над 100 може би) и ето ти най-плътния китарен звук на планеата.

Абе 100 различни саунда... Какъвто и риф да е, не мисля, че ще зазвучи добре при толкова много гледни точки и то не съпоставени, а насложени - и гледни точки, и китари :dance:

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея!

Напълно съм "ЗА" !

Аз ще съм първия слушател! ;)

С това помощта ми се изчерпва!

Така де трябват и Фенове, иначе къф е смисъла? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.