Jump to content
Българският форум за музиканти

Тъп въпрос


Recommended Posts

Първо да сме на ясно - не съм клавирист :bravo: Искам обаче да ви попитам какво точно представлява synth модула, какви функции има? Купих си синтезатор наскоро, но ми се ще да му сложа ехо на някои бленди и също така ми се ще да има някакъв начин да избера 4 бленди примерно и само с едно натискане на копче да се сменят.. Това ли се прави с модула?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси малко бе приятелю :bravo: . Има си важна тема Терминология. Ето какво е писал колегата:

 

Саунд модул - миди устройство, което генерира звук или чрез синтез или чрез просвирване на сампъл. В общи линии може да се каже че това е синтезатор, но без клавишната част. За използването му е нужна или миди клавиатура, или друг синтезатор, който да изпраща миди сигнали към модула, или друго миди устройство. Модели: Motif rack, Triton Rack, Kurzweil K2600R, Roland V synth XT, Kurzweil PC2 rack, Roland Fantom XR и много други...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.