Jump to content
Българският форум за музиканти

Или или


badhabittt

Recommended Posts

digitech Bp80 или korg AX10B

май корга ми харесва повече заради това че е с повече потенциометри пък и винаги съм си падал по процесори с повече копчета :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече потенциометри, повече механизми за чупене :) Корг са си Корг, но не знам как са за ефектите за китари :) За синтезатори... Мале.... Понатрупали са пазара с клавири от всякакъв тип.

Диджитек са доста стабилна порода, но пак си зависи. Според мен е по-добре да си ги чуеш и после да прецениш сам :) Намери си семпли и прецени как ти звучат, ако не можеш да намериш къде да ги изпробваш лично!

 

@Руди :) Човек, това което му каза на момчето, беше все едно да го завъртиш в кръг с отворени очи :lol:

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто исках да кажа 4е диджитека е по малко зле от корга .....корга има прекалено дигитален звук а и брума му е по голям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще си остана на първоначалния варинат няколко камиончета на бос:dance:

а дигитех камионите добри ли са и какви пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това с дигиталния звук е проблем... шума е неприятен и трябва да се пазарува и един хис ремовал ефект, за да се спести това. На бос има едно такова камионче и не знам дали излиза повече от 130-150 лева... но има добър ефект, поне за китара. Тествано е!

Иначе за цените не мога да те ориентирам, човек... За това аз лично няма да съм много полезен... Погледни цените на Американския пазар и им добави някъде към 30-40, за жалост понякога и 50 долара отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.