Jump to content
Българският форум за музиканти

П.И.Ф - Приказка


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет на всички значи бих помолил ако може някои да хване П.И.Ф - Приказка .Много ми харесва тази песен но не съм толкова добър че да я хвана сам.По нета я има ама нещо не мога да се оправя с онези акорди.Много бих се радвал ако някой успее да я нарави.Мерси предварително ;)

;)

П.С. ще почерпя ;) ;) ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук! Ако нещо не ти е ясен някой акорд можеш да замениш в общи линии повечето и да ползваш стандартни

 

Em7 020000

F#7 242322

D7 xx0212

A7 x02020

Hm x24432

G 320003

 

аз ползвах:

Em=022000

F#=244322

D=xx0232

A=x02220

Hm=x24432

G=320003

 

И разлика почти нямаше. Най-малкото вторите са по-лесни за хващане! Ае и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен едго голямо МЕРСИ :):happy: да кажа ;) .Благодаря много за помоща :) признателен сам ви ;);) Една от любимите ми песни

Айде наздраве на всички :headbang: чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фложолети всъщност предполагам е хармоници и А7+4 като А7сус4 ли , т.е. х02030 поправете ме ако греша :D

A7+4 ще е A7add4 :D Иначе някои от "старата школа" наричат естествения хармоник флажолет .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Аз също ще съм ви благодарна ако ми кажете някои има ли инструментала на тази песен защото и мен страшно много ме радва .. аз свиря на китара но също така пея .. та исках да я изпея на предстоящия концерт .. Ако някои има инструментала и да пише скайпа ми е ligla_12 Благодаря предварително :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.