Jump to content
Българският форум за музиканти

Само приказки?!


Caruso

Recommended Posts

П.С. Аз не разбирам защо трябва в този форум непременно да изгорим в състезание кой е по-по най.. това е голяма грешка ;)

:hello:

Много си права!!!

Повечето обаче са тук,за да разправят колко са ГОЛЕМИ ;)

Има едно странно чувство, което изпълва отново душата ми по този въпрос, но....

Уви, няма да го споделям,зашото закостенелите мозъчета, които вече са прекалено израсли и не си намират място ще вземат пак да ме изкарват неграмотен, некомпетентен и така нататък.

Но, няма значение. Нали по неписано правило сме тук,за да се фукаме. Е, аз няма!

Който иска да разбере що за музикант съм, ще го разбере без много моя помощ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Аз не разбирам защо трябва в този форум непременно да изгорим в състезание кой е по-по най..  това е голяма грешка  ;)

:hello:

Много си права!!!

Повечето обаче са тук,за да разправят колко са ГОЛЕМИ ;)

Не съм съгласна с вас, но както и да е. Болшинството си пускат нещата тук - в една до голяма степен добронамерена среда - за да чуят мнения, които ще им бъдат полезни да се развиват и т.н. Само че според мен рядко се четат такива мнения и това лично мен ме демотивира :think: Не ме кефи да пускам песен с вокали например, а само китаристи да я коментират. Не че коментират лошо, но... така де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Аз не разбирам защо трябва в този форум непременно да изгорим в състезание кой е по-по най..  това е голяма грешка  ;)

:hello:

Много си права!!!

Повечето обаче са тук,за да разправят колко са ГОЛЕМИ ;)

Има едно странно чувство, което изпълва отново душата ми по този въпрос, но....

Уви, няма да го споделям,зашото закостенелите мозъчета, които вече са прекалено израсли и не си намират място ще вземат пак да ме изкарват неграмотен, некомпетентен и така нататък.

Но, няма значение. Нали по неписано правило сме тук,за да се фукаме. Е, аз няма!

Който иска да разбере що за музикант съм, ще го разбере без много моя помощ!

Айде тогава като си толкова отворен дай едно парче което да изпеем в домашни условия в суров вид.

Кво ще кажеш? Ти срещу моя закостенял мозък ;)

 

Ей ти предизвикателство смятам ,че няма да се откажеш щото си свежар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре аз приемам офертата 6том па си толко Васил Найденов да те видиме .....4е ти укре6тим тиквата нема да помни6 кое бе6е парво до или ре ха ха ха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради раздорния характер на темата, я заключвам.

Който иска толкова много да чуе другите какво правят , да им ходи на концертите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.