Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за кардан ако може...


Recommended Posts

много ясно пичове че не е най-важно само заради модела ама аз досега така или иначе не съм свирил с двоен педал и за да се науча трябва да си взема а аз искам като си взема веднъж да карам дълго време с него пък и свиря наобратно така че ми трябва кардан лефти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ясно пичове че не е най-важно само заради модела ама аз досега така или иначе не съм свирил с двоен педал и за да се науча трябва да си взема а аз искам като си взема веднъж да карам дълго време с него пък и свиря наобратно така че ми трябва кардан лефти :lol:

Точно така съм и аз- левичар :lol: . Някой има ли инфо за марка добри леви кардани?

Сори за малко офф-а :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но все пак не е по-добър от DW5000

:ph34r::ph34r: :wall:

ХЕХЕХЕХЕХЕХЕ!Ти сигурно от години свириш с Мапекс,нали. ;)

Честно казано ако имаше емотикон среден пръст бих го използвал :happy: Кжи защо мислиш така.Аз свиря с това,не съм свирил с Мапекса и ако някой ми обясни защо той е по-добро от 5000-то с удоволствие ще му стисна ръката,но тази вечна омраза към DW,която някои хора проявяват не ми се нрави никак!

 

П.П.Пич/мацка не се впрягай аз само се бъзикам.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе важно е какво сте исвириш с кардана а не какав е ! И един савет, не е зле да можеш да го пробваш преди да го вземеш ! Аз така си взех Пьрл - Елиминеитор и 2 години не можех да му свикна ! Ама така е заштото го избирах по хубост !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Eee тва е звяп определено,аз свиря с DW ,ама тва ми пьлни душата , абе ако Pearl Eliminator e на сьщата цена...................познай кво да си вземеш :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.