Jump to content
Българският форум за музиканти

Марка и модел на ефект


Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам нужда от малко помощ. Интересува ме някой може ли да разпознае марката и модела на този ефект (въпреки лошата) снимка.

 

Благодаря предварително.

 

klz1338488594f.jpg bwy1338488611v.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така както гледам това е по-скоро бустер или някакъв преамп, от тези дето висят на колана на китарата.

Снимката вероятно е на твой идол и по-лесно е да кажеш кой е, или да потърсиш в интернет информация за оборудването му.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Като цяло не става на въпрос за идол. Този който го ползва не е особенно известен да не кажа че за вас китаристите дори това е област табу. Просто не мога да видя какъв е от клипове и снимки за това питам тук при вас, че все пак по-сте запознати за какво ставава впърос. Ще поизчакам малко да видя - някой може да разпознае този силует :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега информация ли търсиш или задаваш гатанки. ;)

Заинтригува ме, кой е този артист, та чак областта му на творчество да е табу за нас китаристите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не се засягай сега :) Говоря пресилено, но ева ли повечето от вас хареват тази музика. А и едва ли бихте ползвали точно тези ефекти за този тип инструмент.

Не задавам гатанки, въпреки че така излиза. Просто търся малко помощ :)

 

Ето за какво става на въпрос :)

 

rgh1338492864l.jpg

 

Просто всички снимки които намирам са с намалена резолюция заради фацебука и факта че повечето хора качват с намалено качество за по-бързо.

 

За жалост не познавам човека, за да мога да го питам лично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти се сърдя защото не си ме обидил с нищо. ;)

А това си е точно preamp-че (микрофонно), но за марката много трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.