Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими български китаристи


vanhoutei

Recommended Posts

Здравейте,

Видях, че вече е изприказвано доста по темата любими китаристи,но там всички споменават само световни китаристи,като забравят ,че в България има такива, които по-нищо не им отстъпват. Не знам колко от вас са чували за китаристи като Жоро Василев и Митьо Гюров,но наистина това са музиканти от световна величина.Пожелавам на всеки от вас, който не ги е слушал да отиде на техен концерт за да види "как се свири на китара".Жалко е, че някой от най-големите виртуози на китарата са малко известни сред повечето хора.

Пожелавам на всички много успехи и се надявам все повече млади хора да се посветят на китарата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Гюров е изрод(много добре свири)..., но чак за любими е малко пресилено...просто ние българите не сме научени да се уважаваме и не сме националисти,каквито са западняците.....инъче ме кефи Налбантов тука от форума ...много е идеен и знае какво точно иска за разлика от много други(като мен примерно :D ), които не знаят...за друг в момента не се сещам, но като се сетя ще пиша :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Таз тема е пускана поне 5 пъти.

Аз предлагам всички нови в форума да се запознаиат с темите които са пускани, пък после да постват , писна ми от едни и същи неща :twisted:

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.