Jump to content
Българският форум за музиканти

дайте съвети


Recommended Posts

Значи, записахме една боса-нова линк на живо в студио, но на отделни тракове и сега имаме огромни чуденки при смесването. Ако имате някакви коментари или съвети, потребителят a taka li e? - a taka ще бъде неимоверно ощастливен, а и ние покрай него. За проблемите в самото изпълнение няма смисъл да говорим, но ако държите - споделяйте и по този въпрос.

 

ПП. Песента се казва "Нов сезон" и вече я има и в джимейла (лейбъл "3/4").

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

много ми хареса, малко Сантана солото, супер е парчето, така натурално е мноо яко незнам какво да му правите, мисля си за малко компресия, но с тази хубава динамика трябва да се внимава :headbang: абе супер си е :godbless:

 

едит, малко повече да се чуваш ТИ ще е добре, маалко по-напред да дойдеш в микса

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не съм музикален инжинер, но мисля че точно компресията би убила динамиката........така парчето звучи по-живо и естествено - все едно седя и ви слушам в някоя хубаво озвучена репетиционна :headbang:

бихте могли да дръпнете китарите назад и да загатнете някакъв лек ревърб - нещо лек room B) и малко да им резнете средите може би, така няма да се наложи изтегляне на вокала назад според мен :)

 

може и да увеличите акцента върху соло барабанчето - там където го има :P

 

пратете го в радиото - парчето е наистина супер :godbless:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яко е парчето!!! :godbless:

 

...и на мен ми се струва че китарата е малко по-напред,както и баса на солото! :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

касата е тиха

и баса също

китарата е малко силна.

 

фуса е по- силен от соло барабанчето, което мен лично не ме кефи , а освен това би трябвало фуса и соло барабанчето да имат почти една съща панорама

а тук солото барабанче е в дясно а фуса силно в ляво.

 

на 2;40 баса става много силен.

чинелите са много крайно ляво и дясно, което много размива микса

райда ми е малко висок като тон, но тва не е болка :(

 

и тва е май

 

иначе парчето ме кефи.

и много е яко, че е на БГ

браво браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.