Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom или Digitech


solo5

Zoom или Digitech тачите повече за китарен процесор  

86 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Според мен дали е хубав ефекта зависи най-много от това какви възможности ти предлага!Zoom-овете имат безкраино много и различни неща вкарани вътре,но много малко от тях вършат що годе добра работа!DigiTech-a e е по-друга работа!Има не чак толкова много ефекти,но пък са направени като хората!А и при по-добър собственик тези ефекти се првръщат в оръжия!Не говориме разбира се за играчките,ами за големите модели,защото знаете, не само марката е важна!Всички производители правят както евтини така и скъпи модели!Но ако сравняваме скъпите DigiTech-ове и Zoom-ове определено мисля че Digitech-а бие! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като търсих процесор за баса, пробвах модели и на двете марки. Купих Диджитек, цената не е много по-висока, но звука ми хареса повече. Въпреки че имаше един Зуум с по-големи възможности (друг е въпроса колко ще се изполват те), той вадеше по-пластмасов звук. Въпросните машинки са

Зуум 708 II и Диджитек ВР200.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултатът е ясен - повече хора предпочитат Диждитех.

За да се избегнат спорове занапред темата се заключва - така и така се съмнявам че дори и да гласува някой, то неговия глас ще проемни резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.