Jump to content
Българският форум за музиканти

Импровизация....


Recommended Posts

Привет,

 

http://soundcloud.com/firebird-1/speed-seeker

 

Та само да попитам като цяло бива ли го... Абсолютно аматьорски, както и се чува де... Брум накрая.....А и на 8 бири това успях да изтръгна от китарката ми.....

Извинявам се на нехаресалите го за изгубеното време.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 бири е впечатляващо за мен дори , че държиш китарата. Представям си на 10 -12 и повече , кво ще става :godbless:

 

 

 

Шегувам се разбира се... има доста яки моменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Благодаря за ласкавите отзиви. По въпроса за бирите...Ами само тогава се записвам.. Като не знам нотите така ще е деа.... Само скала Ла :))))

Иначе имам и на 10+ бири ама не са за слушане :)))) Там поне нямаше уауа-то да маже..Че без него ич ме няма :)))

 

Поздрави и :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това се получава на 10+ бири:

http://soundcloud.com/firebird-1/zvqhuqlubcgp

А и пръстите си натежават :)

Пак се извинявам на нехаресалите го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото ми звучи като едно от най- сполучливите и верни сола на соло китариста на Металика ...сега ми убегна като име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай на 3-4 ракийки,съвсем ще е здраво :) ,

по въпроса за пиенето си е ясно- в нормални количества отпуска и оросява мозъка ,от тук помага,ама в повече ,ако изпуснеш мярката си на "черешата" и не знаеш кво става,не говоря за теб точно а от личен опит :greenangel:

първото ми хареса -сериозно :cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Пробвал съм на 3-4-5 мастички ама пак е блусарско :))))

Ще започна скоро и да понауча нещо и пак да свиря, че не съм си хващал любимата от няколко месеца :(

Та така.

Поздрави и :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- китарата не избива достатъчно над микса - малко компресорче, и китарата по-нагоре в микса. На мен би ми харесала и по-плътна, а не толкова режеща, но това вече е въпрос на вкус.

- технически си добре, но композиционно е скучно - трябва или да вложиш повече мелодичност, за да водиш парчето, или отдолу хармониите да се сменят поне веднъж в песента :)

- единствената ми техническа забележка е към бендовете - може би щото е единственото нещо дето се научих да правя кадърно, че да давам акъл :D много хора имат склонността да не ги опъват тези бендове до нужното място и винаги звучат малко отдолу...

 

Успехи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Ами стараех се да не не се чува само моята китара...затова се пробвах да я направя на нивото горе долу на трака....

А за бендовете (ако е това, което си мисля...тоест опъването на струните...) гледах да ги докарам до някакъв точен тон....тоест да мяза :) (дет се вика)

Както за пореден път казвам....новичък съм с електричката и не знам още много неща...Да не кажа, че не знам нищо....

А и композицията....както казах си беше импровизация на няколко бири...Без никаква идея....Затова и се губи като цяло....

Ама ще пробвам и някаква мелодия да вкарвам де......Та така...

Поздрави и благодаря за градивната критика, 7thString.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.