Jump to content
Българският форум за музиканти

_-blackdragon-_


Guest

Recommended Posts

Реших и аз да се представя, от толкоз време кисна тук, пък едно здрасти не съм казал :)

Айде сега по схемичката :

 

1)nickname: основно _-BlackDragon-_ или елфическия еквивалент - Mor`Loki

2)Възраст: 18 лета и малко отгоре, ако изчакате няколко месеца, ще са 19 :D

3)Образование: Средно, завърших (с отличен успех, хе-хе) Математическата Гимназия, тука в Русе :).

Ако е дал Бог - на лято/есен ще ме вземат в някой университет. Техническия по възможност :green:

4)Вашият инструмент/и: Китара, въпреки, че обичам да посвирвам и на басче, на барабани, кефят :P

5)Предпочитан музикален стил: много са, но в общи линии - ако има мелодия и чувство, значи ми харесва :) Основно - пауър и траш метъл.

6)Вашият вдъхновител: Blind Guardian - Andre Olbrich , ANNIHILATOR - Jeff Waters , Testament - Alex Scolnick, Kreator - Mille Petrozza :)

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Две групи, с едната от които направихме 10 репетиции на кръст и спряхме...щото ни заключиха репетиционната с катинар ;) . С другата свиря в момента, кажи речи се получават нещата ;)

8)Странични интереси: Китара...основно се занимавам с ПЦ-та, програмиране, малко уеб-дизайн, обичам много да снимам - имам си Minolta Z5, не е кой знае какво, но върши работа :) Още се уча да записвам, миксирам и т.н. и т.н., но съм доста зле там ;) Обичам адски много да чета - всякаква литература (без бозави романтични глупости), по възможност на хартия, че на ПЦ-то малко писва..и много много много много обичам да се ровя в Гугъл :)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Хм, ето сега това вече е трудно :green:

Тих, спокоен човек съм, затворен, неорганизирам (и това ми пречи доста).

Обичам адски много да споря, било то за глупости или не, казано е че в спора се ражда истината :)

Любознателен и любопитен съм, с гугъл сме първи приятели, както казах :green:

Абе, въпроси за мен - на ЛС/в ICQ/IRC/Skype :green:

A, да, много обичам емотиконки, IRC и кирилица ;)

 

Поздрави на всички и наздраве ! ;);)

 

 

p.s. абе, в тая формичка трябва да се сложи "10) Любим цитат/мото/нещо_подобно", че да има къде да изпльоскам "There Is No Knowledge That Is Not Power" :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.