Jump to content
Българският форум за музиканти

Статистика


Recommended Posts

Хрумна ми, че сега като има поле, в което всеки пише на какво свири, може да се направи и една статистика ;)

да се види дали наистина китаристите преобладават ;)

 

;);):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани майтапа, ама ако си нямам работа...

АКО тръгна да го правя, как да го постна после? Имам предвид как да стане така, че да може да се обновява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Да се увеличи броя на възможните за използване символи!!! ;)

:) Не ми стигат доникъде тия 25 за нещата,на които свиря!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е всеки да напише на какво наистина свири сериозно, а не да се лигавим, както май доста обичаме в този форум. Котки, мотки, тарамбуки и всякакви тъпотии, това не е свирене на музикален инструмент, а детинщини вече. Ай сиктир. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно съм съгласен с виктор. също се наблюдава тенденцията на празния пост. явно доста от форумците се блазнят от определението давано за брой постове и пускат празни мнения (само с емоция или с "да, така е", "хахах" и др.). нямам нищо против офтопика, когато е пряко свързан с темата. ако темата е "с какви китарни ефекти свирите" няма лошо да се проведе вътрешна дискусия "добри ли са ефектите данелектро", но пък много ме дразни празна страница с емоции. аз съм с кабелен нет, ама представям си какво им е на хората с БТК докато заредят всички картинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре - китарИ,пиано и пеене.По равно - какво да турна за отговор?!?Другите са по малко и не съм имала тях предвид.Явно на някого му се заяжда рано сутрин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тогава пиши мултиинструменталист и тва е ;)

то и аз свиря на пиано и пея(малко по задължение:) , но китарата си ми е основния инструмент и затва пиша нея. и аз се чудех какво да пиша - китара или китарИ ама викам то под китара си се подразбира и електрик, акустик, класик, 12 струнник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре - китарИ,пиано и пеене.По равно - какво да турна за отговор?!?Другите са по малко и не съм имала тях предвид.Явно на някого му се заяжда рано сутрин...

Абе не е заяждане - от тук всеки може да изкара, че свири на не-знам-колко-си-и-какви-си инструменти. Но Анкетата не е с цел да се покажем колко сме изключителни, нали тъй? :think:

 

No offense!

 

Иначе си те знаем, че свирваш на доста неща, ама дай да сме конструктивни! :P

Айде наздраве! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежке ... Вярваме, че свириш на тези инструменти, защо се цупиш ? :D

 

Има наистина доста хора, които се пробват на много инструменти. Моя милост е такъв пример - първо посвирих няколко години на акордеон, после ме запалиха по китарата, после ми се присвири на пиано, после ме хванаха лудите и ходих на уроци по барабани. Само, че акордеон не съм виждал от няколко петилетки, от барабаните ми останаха само развинтени китки, а на пиано мога да изсвиря само началото на Fuer Elise :) Така че моята ориентация е основно китара (макар, че вчера си купих и една бас китара, но това е друга история).

 

Не се трови, никой не те слага в тая графа, в която съм и аз :P

 

Steve_Vai Всички сме изключителни и уникални бе :P :killyou: Как да не сме - има ли друго говедо като мене на тоя свят ? :P

 

Пийс братя и сестри :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steve_Vai Всички сме изключителни и уникални бе :) :killyou:

Абсолютно вярно! :ph34r:

Само дето темичката не е за "Мамо, дават ме по телевизията!" :green:

 

Статистиката е важна, нал' тъй? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето темичката не е за "Мамо, дават ме по телевизията!" :green:

 

Статистиката е важна, нал' тъй? :)

Тъй я ... :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.