Jump to content
Българският форум за музиканти

И Jackson ли го дадоха през просото или.....


Recommended Posts

Дървото е индийски кедър.

.....по спецификация да ,ама то и адаптерите трябваше да са бридж и нек по спецификация.

 

Това е шега.

Сега сериозно, не ми пукак какви са били адаптерите, и без това използвах само бриджа. Определено звучеше кофти с нек адаптера.

Пуснах темата , защото бях неприятно изненадан от това недомислие и съм 100% съгласен със 7thString

Не е хубав този начин на мислене. Купувате(ме) си мляко, хляб и месо, а ядем лайна, щото имат долу горе същия вкус. Сега погледнах - в сайта ясно пише H и N по спецификация. Единственото спасение явно е като си купиш нещо, да го разкостиш на момента и да видиш до каква степен са си оставили ръцете вътре...

Но ние българчетата сме свикнали да ни правят на маймуни.

Другото което е , решава дадена фирма да прави боклуци. Еми че махни си поне логото оттам, че поне реномето, което си градил с години, да не си съсипваш.

 

Купих си китарата, защото ми хареса грифа, пасна ми идеално на ръката. И бях наясно че ще и подменя цялата електроника по нея, защтото за тия пари е цяло чудо че тя има адаптери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.