Jump to content
Българският форум за музиканти

Judas Priest - The Hellion / Electric Eye


dickens

Recommended Posts

Едно кавърче записах, реших да споделя :virtuoz:

JH -600, Line 6 Toneport GX (най-малкото)... малко мазало стана ама... :metalist:

 

http://www.youtube.com/watch?v=llK8J4dIg2A&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найс :)

 

И между другото да вметна, ако не си пробвал, 85 на бриджа :) Сигурно с елшова китара ще е още по-добър ефектът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен да. Аз го направих преди ден-два и много ми харесва. 85 звучи по-пълно и не толкова остро, което предполагам ще е супер /а и съм чел такива мнения/ за JH-600, която е от елша ако не се лъжа :)

 

От друга страна 85 поне на лес пол при мен беше прекалено басов на нека, докато 81 там е :yahoo:

 

Много ме кефят тия quick connect кабели, завъртях 3 адаптера измежду 2 китари за 15 минути :D

 

 

Между другото POD Farm-а ли използваш за звуците? Имаш ли проблеми с пукане от латенция?

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото POD Farm-а ли използваш за звуците? Имаш ли проблеми с пукане от латенция?

 

Ползвам POD Farm-а. При него ми харесва, че можеш да записваш чист сигнал, но да свириш с ефект ;) Gear Box-а нямаше тази възможност. Но това тук си е с готов пресет, пуснах първия JP който открих и той се оказа не чак толкова лош :) Нямам никакви проблеми от хардуерно естество, но и машината ми е сериозна.

 

Lord Shredulous -> ...че и с твоята китара ако не ме лъже паметта :greenball:

Редактирано от dickens
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.